Egzaminy aż do zimy

WORD Białystok zaprasza na jesienne egzaminy na kategorie A, A1, A2 i AM prawa jazdy. Ośrodek nie zawiesza egzaminowania w tych kategoriach do momentu, aż zmuszą do tego zimowe warunki pogodowe (temperatura poniżej -2ºC, śnieg, oblodzenie). Ale prognozy (również długoterminowe) na razie sprzyjają!

Oczywiście już jesienią zdarzają się opady deszczu, powodujące śliską nawierzchnię drogi. Dbając o bezpieczeństwo i komfort zdających, w takim przypadku ośrodek zapewnia możliwość przesunięcia terminu egzaminu, z zachowaniem ważności wniesionej opłaty. Najważniejsze, aby 2 godziny przed umówioną godziną egzaminu wejść na stronę internetową WORD (word.bialystok.pl/egzaminy/zmiana-terminu/), a następnie wypełnić i wysłać formularz anulowania terminu egzaminu.

Przypominamy, że WORD Białystok prowadzi egzaminy na pojazdach: Yamaha YN50 Neos 2T, Yamaha YBR 125, Yamaha XJ6FA, Yamaha XJ6NA, Romet RAW50 Ogar Caffe. Opisy pojazdów oraz instrukcje sprawdzania ich stanu technicznego zamieszczone są na stronie word.bialystok.pl/egzaminy/pojazdy.

Dobra rada: jeżeli nie znasz tych pojazdów, zanim zgłosisz się na egzamin, skorzystaj z jazdy doszkalającej w wybranym Ośrodku Szkolenia Kierowców, który ma interesujący Cię pojazd.

Powrót na początek strony