Gmina Narewka podjęła wyzwanie!

W znanej akcji #GaszynChallenge wzięli udział pracownicy UG oraz GOPS Narewka - na czele w Wójtem Jarosławem Gołubowskim.

Były pompki, przysiady i oczywiście zrzutka - wszystko na rzecz chorego na rdzeniowy zanik mięśni młodego mieszkańca powiatu hajnowskiego - Kubusia Suchodoły.

Akcja #GaszynChallenge to pomysł strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste: osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA dziecka lub w łatwiejszej wersji - nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

A oto relacja video pokazująca, jak ćwiczyli narewkowscy urzednicy: https://www.facebook.com/gmina.narewka/videos/583142679261643/?eid=ARAy_xnUMCCyLgfH9mcShQldm7OzuulJMM225de33q4f1yxFh1VN2SiL7dV0ct3AQ1svqTidt9U8fDXQ

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu pracowników Gminy Narewka udało się zebrać łącznią kwotę 625 zł, którejuż trafiły na konto pomocowe Kubusia: siepomaga.pl/gaszynchallengekuba

Po zakończonym zadaniu GMINA NAREWKA dokonała następujących nominacji:
* MKS Białe Żubry
* Szkoła Podstawowa w Narewce
* Urząd Gminy w Czeremsze

Czekamy na filmiki i życzymy powodzenia w realizacji przedsięwzięcia!

Powrót na początek strony