Praca w Pronar Sp. z o.o. to Twój Nowy Kierunek!!!

Dewizą PRONAR-u jest inwestowanie w ludzi. To oni są najważniejszym ogniwem firmy, więc istotnym priorytetem jest rozwój kapitału ludzkiego. Rozwijamy swoje produkty i technologie w oparciu o wiedzę i doświadczenie wykształconej i nowocześnie zarządzanej kadry.

To właśnie dzięki pracownikom budowana jest pozycja naszej firmy. Rozwój spółki wymaga stałego dopływu nowej kadry: handlowców, konstruktorów, technologów, pracowników pionu produkcji i obsługi. Młodzi ludzie, stawiając pierwsze zawodowe kroki w PRONARZE, uzyskują opiekę i pomoc, co pozwala im w krótkim czasie zyskać miano specjalisty w branży.

Firma oferuje pracę przedstawicielom wielu różnych zawodów – wśród poszukiwanych specjalności są między innymi specjaliści ds. handlu, konstruktorzy, technolodzy i automatycy, spawacze i operatorzy malarni. Szczególnie poszukujemy wysoko wykwalifikowanych programistów i operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aby swoją pracą i kompetencjami przyczynić się do dalszego rozwoju firmy PRONAR, zapraszamy do składania aplikacji.

Szczegółowa oferta przedstawiona jest pod linkiem: https://pronar.pl/kariera  w zakładce AKTUALNE OFERTY PRACY.

Aktualnie poszukujemy:

* pracowników produkcji(spawaczy, ślusarzy, tokarzy, frezerów, lakierników, operatorów maszyn CNC)
* magazynierów-rozdzielców
* specjalistów ds. handlu z biegłą znajomością jednego z języków(niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego,hiszpańskiego)
* specjalistów ds. handlu w dziale logistyki z doświadczeniem w sprzedaży wózków jezdniowych i/lub maszyn do obróbki skrawaniem
* specjalistów ds. serwisu i wsparcia technicznego
* specjalisty ds. zakupów
* specjalisty ds. controllingu
* konstruktorów / konstruktorów-automatyków / konstruktorów oprzyrządowania
* technologów wydziałowych
* planistów produkcji
* kontrolerów jakości
* pracownika działu BHP

Powrót na początek strony