WORD Białystok: otwarci i z dodatkowymi zabezpieczeniami

WORD - mimo trudności i ograniczeń pandemicznych - nie planuje zawieszenia prowadzenia egzaminów ani zamknięcia ośrodka. Jednak dla bezpieczeństwa klientów odwiedzających Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku jesteśmy zmuszeni wprowadzić dodatkowe rygory sanitarne. Chcemy jednak - dbając o bezpieczne warunki wizyty w WORD - nadal mieć możliwość pomocy wszystkim chętnym pragnącym przystąpić do egzaminów na prawo jazdy, wziąć udział w szkoleniach lub załatwić swoje sprawy w naszym ośrodku.

Od 29 marca prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w WORD i załatwianie spraw online lub telefonicznie. Osoby, które muszą osobiście stawić się w ośrodku powinny zaczekać w recepcyjnej części holu, aż pracownik ośrodka dokona pomiaru temperatury ciała i odbierze ankietę o stanie zdrowia. Warunki wejścia do siedziby Ośrodka to: maseczka ochronna, rękawiczki ochronne oraz temperatura ciała nie wyższa niż 37,5 st. Celsjusza. Istnieje (istnieje możliwość zakupienia maseczek i rękawiczek w automacie ustawionym w poczekalni). Wszystkie osoby, które zauważą u siebie niepokojące objawy nadal mogą (nie później jednak niż dwie godziny przed terminem egzaminu) odwołać egzamin bez utraty wniesionej opłaty

Informujemy, iż nadal można osobiście zapisywać się na egzaminy w Biurze Obsługi Klienta, telefonicznie: 691 269 691 bądź 85 743 26 28 lub za pomocą systemu info-car. Wszelkich informacji kandydatom na kierowców udzielamy również mailowo word@word.bialystok.pl), za pomocą komunikatora Messengera oraz mediów społecznościowych (w tych ostatnich przypadkach prosimy o podanie numeru kontaktowego).

Na egzamin należy zgłaszać się nie wcześniej niż 15 minut przed terminem i - po przejściu opisanej wyżej procedury - zająć miejsce w poczekalni. Egzaminy w WORD Białystok nadal odbywają się w godzinach 7.00 – 20.00.

Filia w Bielsku Podlaskim pracuje od poniedziałku do środy w godzinach 8.00 – 16.00 (egzaminowanie i rejestracja). Kandydaci powinni pojawić się na egzamin nie wcześniej niż 5 minut przed wyznaczoną godziną) i oczekiwać na egzamin w poczekalni (przed wejściem na I piętrze).

Powrót na początek strony