Ilustracja do artykułu 84716353_2691914587510964_3565415084425478144_o.jpg

4.02.2020 r. w Szkole Podstawowej w Narewce, Wójt Gminy Narewka uroczyście wręczył uczniom wyróżniającym się w nauce stypendia uchwalone przez Radę Gminy Narewka. Nagrodzeni uczniowie to: Skiepko Patryk kl. 6b Gieryng Gabriela kl. 6a Melesz Jakub kl. 5 Bura Wiktoria kl. 6a Łuszyńska Aleksandra kl. 6a Wasilczyk Jan kl. 6a Niedźwiedź Maciej kl. 8 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ilustracja do artykułu tn_IMGP0213.JPG

W Mikłaszewie odnowiono dawny przeciwpożarowy zbiornik wodny, który znajduje się przy świetlicy wiejskiej. Teren został uporządkowany aż do skrzyżowania, wyrównany i ubity. Nieckę ukształtowano, wyczyszczono ją z zakrzewień, gruzu, drutów i śmieci. Teren przejrzał, co jest szczególnie pozytywne ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo świetlicy i nowego placu zabaw dla dzieci i między innymi dlatego uwzględniono ten teren w pracach oddziału komunalnego Urzędu Gminy w Narewce.

Ilustracja do artykułu Mikołajki Liderzy Kooperacji.jpg

W dniu 6 grudnia o godzinie 16-stej w Szkole Podstawowej w Narewce odbyła się wielka świąteczna impreza Mikołajkowa z udziałem rodzin uczestniczących w projekcie oraz rodzin, których dzieci uczęszczają do klubu przedszkolaka i klas 0-III. Impreza mikołajkowa została sfinansowana w ramach projektu "Liderzy kooperacji ". Więcej szczegółów akcji w załączonym dokumencie, a więcej fotografii na portalach społecznościowych gminy Narewka i Samorządu Szkoły Podstawowej w Narewce.

Ilustracja do artykułu solar 2.jpg

Zarząd Województwa Podlaskiego będącego Instytucją Zarządzającą dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 ogłosił nabór wniosków w ramach działania 5.1. „Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii” dla projektów polegających na instalacji ogniw fotowoltaicznych lub kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych, w tym budynkach jednorodzinnych na potrzeby własne Grantobiorców (z wyłączeniem budynków, gdzie prowadzona jest działalność gospodarcza, w tym działalność rolnicza). W związku z tym, Zarząd Gminy Narewka zorganizuje kampanie informacyjną dla mieszkańców gminy, aby rozeznać zapotrzebowanie na tego typu instalacje.

Ilustracja do artykułu plakat_aktywni-na-rynku-pracy1-724x1024.jpg

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PROJEKTU! - Rekrutacja uczestników projektu została przedłużona i potrwa do momentu skompletowania wszystkich zgłoszeń.

Ilustracja do artykułu fundusze.webp

Firmy z terenu województwa podlaskiego mogą ubiegać się o fundusze w ramach projektu INWESTYCJE ROZWOJOWE finansowanego ze środków unijnych.

Ilustracja do artykułu senior cyfrowy mini.jpg

Dla Seniorów, którzy chcieliby nauczyć się korzystania z internetu: znajdować potrzebne informacje, komunikować się ze znajomymi, załatwiać różne sprawy bez wychodzenia z domu będą prowadzone szkolenia.

Ilustracja do artykułu babia gora plac zabaw po.jpg

Nowy plac zabaw właśnie jest montowany w Babiej Górze, tuż przy świetlicy. Zapraszamy do obejrzenia, zwłaszcza najmłodszych mieszkańców sołectwa. Na wyglądzie zyskał także odmalowany budynek świetlicy, który został odmalowany. Jest spora różnica i mamy nadzieje, że mieszkańcy, zarówno dzieci jak i dorośli będą chętnie korzystać z tych miejsc.

Ilustracja do artykułu wyremontowana świtlica w Narewce.jpg

Budynek Świetlicy Środowiskowej w Narewce (na lewo od budynku GOK) czekał na odmalowanie sporo czasu. W jesienne słoneczne dni, ekipie remontowej udało się wykonać to zadanie. Zniknęły prześwitujące sęki i teraz budynek ładnie się prezentuje. Wcześniej, odnowiony został także chodnik i ul. Nowa, więc teraz całe to miejsce ładnie się prezentuje.

Ilustracja do artykułu 74789928_2514881435214281_8537737931761123328_o.jpg

Powstał nowy plac zabaw w Skupowie. Urządzenia do zabawy zamontowano przy świetlicy, która stosunkowo niedawno także została wyremontowana.

Ilustracja do artykułu folia_bele.jpg

Gmina Narewka zaprasza rolników z terenu naszej gminy do składania wniosków o ilości posiadanych odpadów z folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

Ilustracja do artykułu IMG_20191104_114241.jpg

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Narewka otrzymały niezbędny sprzęt dla ratowników w ramach zadania pt. „Zakup wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie gminy Narewka”. Zakup został zrealizowany dzięki dotacji w wysokości 28.100,00 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz wkładzie własnym Gminy Narewka w wysokości 18.852,07 zł w ramach umowy Nr 1810/19/B-LZ/PZ-063/D z dnia 23.10.2019 r.

Powrót na początek strony