Ilustracja do artykułu covid 19.webp

opublikowane przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów

Ilustracja do artykułu szycie maseczek.webp

Chciałbyś się w nią włączyć, ale nie wiesz jak? Wskazówki znajdziesz poniżej !!!

Ilustracja do artykułu logo_krus.jpg

Informacje po nowelizacji ustawy o COVID-19.

Ilustracja do artykułu dezynfekcja.webp

Zalecenia dotyczą pomieszczeń i przestrzeni publicznych innych niż należące do opieki zdrowotnej, tj. miejsc, w których przed przyjęciem do szpitala przebywały osoby z potwierdzonym COVID-19, np. pokoje, urzędy, środki transportu, szkoły itp.

Ilustracja do artykułu szpital.webp

Apel skierowany jest do WSZYSTKICH radnych powiatu hajnowskiego, w tym do radnych Rady Gminy Narewka.

Ilustracja do artykułu akt prawny.webp

wprowadzone ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Ilustracja do artykułu logo_krus.jpg

KRUS pragnie wspomóc bezpieczeństwo pracy rolników w tym szczególnie dla nich trudnym czasie oraz zapewnić dzieciom z terenów wiejskich atrakcję, która nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy .

Ilustracja do artykułu pup.png

Od 26 marca 2020 r. zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa klientów.

Ilustracja do artykułu wirusek kulki.webp

dotyczące postępowania z chorymi zakażonymi SARS-CoV-2, którzy nie wymagają hospitalizacji oraz zalecenia dla pacjenta z dodatnim wynikiem badania w kierunku koronawirusa ze wskazaniem do izolacji w warunkach domowych.

Ilustracja do artykułu kwarantanna.jpg

Jesteś objęty kwarantanną domową ? Zainstaluj na swoim telefonie specjalną aplikację Ministerstwa Cyfryzacji.

Ilustracja do artykułu Apel list.jpg

Epidemia w Polsce dopiero zaczyna się rozwijać. Trzy tygodnie temu inne kraje Europy były na podobnym etapie. Dziś tylko od nas samych, od naszych decyzji zależy, w jakiej sytuacji nasz kraj i region będzie za kilka tygodni. (...) Dlatego w tym szczególnym czasie najgłośniej musi wybrzmieć jedno zdanie: "ZOSTAŃMY W DOMU!"

Ilustracja do artykułu akt prawny.webp

dotyczące przedłużenia czasowego zawieszenia działalności na terenie województwa podlaskiego w terminie do 10 kwietnia 2020 r. : 1) wszelkich placówek wsparcia dziennego; 2) żłobków; 3) klubów dziecięcych; 4) centrów integracji społecznej; 5) klubów integracji społecznej; 6) dziennych domów i klubów seniora, w tym placówek działających w ramach Programu Senior +; 7) środowiskowych domów samopomocy; 8) warsztatów terapii zajęciowej

Powrót na początek strony