Jak bezpiecznie zorganizować kulig? - WORD Białystok radzi

...i 10 lutego o godz. 12:00 zaprasza na prezentację on-line w formie mini-szkolenia transmitowanego na profilu facebookowym WORD Białystok.

Śnieżna i mroźna zima sprawiła, że chętnie wracamy do zapomnianych sposobów na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Warto jednak znać odpowiedzi na ważne aktualne pytania: czy kuligi są legalne i jak bezpiecznie je zorganizować? Pomogą w tym specjaliści z WORD Białystok, którzy przygotowali specjalną prezentację. Jej premiera w formie on-line już 10 lutego 2021!

Miniszkolenie rozpocznie się o godz. 12:00 na profilu facebookowym WORD Białystok ( https://www.facebook.com/bialystokword ).

Dostęp jest całkowicie wolny (za darmo, bez żadnych zapisów i formalności) dla wszystkich zainteresowanych, wystarczy tylko dostęp do internetu. Kogo ominie transmisja na żywo, później znajdzie wszystkie materiały na stronie Ośrodka i w jego mediach społecznościowych.

W ostatnich tygodniach w różnych miejscach Polski doszło już do kilku groźnych wypadków podczas kuligów. Temat jest więc naprawdę poważny i na czasie. Chcielibyśmy się cieszyć z pogody, ale koniecznie trzeba znać podstawowe zasady bezpieczeństwa. Mała podpowiedź dla nauczycieli: a może środową prezentację WORD-u warto wykorzystać jako jedną z lekcji on-line dla swoich uczniów?

Powrót na początek strony