Kresowe Wirtualnie w Gminie Narewka!

Już w najbliższą niedzielę - 7 czerwca - Gmina Narewka stanie się areną zmagań dla zawodników-rowerzystów z całego świata! Wirtualne Wyścigi Rowerowe rozpoczną się o godzinie 10:30, ale w dowolnej chwili dołączyć może do nich każdy, kto posiada trenażer multumedialny!

Przygotowana trasa liczy 35 km. Wystartujemy w Starym Masiewie, tuż przy granicy z Białorusią. Po drodze miniemy Nowe Masiewo i Olchówkę. W Gruszkach przejedziemy obok Nadleśnictwa Browsk, a  za mostem na rzece Narewka zagłębimy się w Puszczę Białowieską. Droga Narewkowska - z nową nawierzchnią - doprowadzi nas do serca naszej gminy, czyli samej Narewki. Stąd skierujemy się przez Mikłaszewo, Leśną i Olchówkę do miejscowości Siemianówka, położonej nad dużym zbiornikiem wodnym o tej samej nazwie. W tym miejscu moglibyśmy śmiało zamienić rower na sprzęt pływający, ale my udamy się przez Siemieniakowszczyznę wprost do wsi Babia Góra, gdzie zakończy się nasz wyścig :)

Już teraz zachęcamy absolutnie WSZYSTKICH do odbycia tej wirtualnej wycieczki! Wystarczy kliknąć w link: https://my.rouvy.com/virtual-routes/detail/50932 i wybrać zakładkę VIDEO, gdzie znajduje się kompletny filmik z wgraną trasą, która dzięki tak rzeczywistym ujęciom posłużyć może również za zachętę dla turystów do odwiedzania oraz podziwiania piękna ziemi narewkowskiej :)


* Formularz rejestracyjny dla rywalizujących w ramach #Kresowe Wirtualnie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRGIKHcMw3BeWQBdHvrdNlQEv8ffqKUoXIurP8BVSJ4vPLpA/viewform?usp=pp_url

* Link do wyścigu na platformie Rouvy: https://my.rouvy.com/onlinerace/live/26706

* Koniecznie dołącz wirtualnie z kamerką internetową przy użyciu: Google Meet: https://meet.google.com/oow-aqqa-ibh

Na najlepszych zawodników, zarejestrowanych w rywalizacji "Kresowe Wirtualnie", czekają również nagrody rzeczowe!

A już wkrótce zaprosimy Was na jubileuszowy wyścig w Narewce z cyklu „Maratony Kresowe”, w czasie którego spotkanie z żubrem stanie się zupełnie prawdopodobne... : )

Gorąco polecamy i zachęcamy do udziału!!!

 

 

  

Powrót na początek strony