Lista stron

 • Ilustracja do artykułu civicup.png

  Nie słuchaj, gdy mówią, że jesteś za młody, żeby działać społecznie.

  Szkoła letnia Civic UP! Academy po raz trzeci zaprasza młodzież do wzięcia udziału w 10-dniowej przygodzie, której celem będzie zaplanowanie i zrealizowanie małych projektów społecznych oraz poznanie świata aktywistów od podszewki. Warsztat odbędzie się w dniach 22-31.08.2021 r. w ośrodku Wilga pod Warszawą.

 • Ilustracja do artykułu miniaturka-kowr-zdjecie-miniatura_miniatura.jpg

  Stypendia Pomostowe dla maturzystów

  pochodzących z rodziny byłego pracownika PGR, którzy zakwalifikują się na I rok dziennych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych na polskich uczelniach akademickich.

 • Ilustracja do artykułu matematyka.webp

  TopMaths - ogólnopolski konkurs matematyczny

  29 kwietnia serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, średnich, osoby dorosłe, a także wszystkich pasjonatów matematyki do wzięcia udziału w wielkim wydarzeniu – Ogólnopolskim konkursie matematycznym pod tytułem „TopMaths”!

 • Ilustracja do artykułu IMG_0745 mini.JPG

  Nowoczesne pomoce dydaktyczne w SP Narewka, czyli nauka z robotami edukacyjnymi "Skribot"

  Do Szkoły Podstawowej w Narewce trafiły pozyskane w ramach projektu ,,Podniesienie kompetencji cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli województwa podlaskiego” ROBOTY EDUKACYJNE "SKRIBOT" (13 SZTUK) wraz z akcesoriami!

 • Ilustracja do artykułu hajnowskie szkoly rekrutacja mini.png

  Hajnowskie szkoły średnie rekrutują!

  Zobacz ofertę edukacyjną - INFORMATOR 8-klasisty już jest dostępny!

 • Ilustracja do artykułu lekcje z klimatem.png

  Lekcje z klimatem - twórzmy je wspólnie!

  22 kwietnia, w Światowy Dzień Ziemi, zapraszamy uczniów kl. VII-VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarium na temat zmian klimatu oraz działań na rzecz ochrony klimatu.

 • Ilustracja do artykułu kooperation day.png

  Międzynarodowy konkurs edukacyjny z okazji Dnia Współpracy Europejskiej 2021

  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów w wieku 12-16 lat. Wystarczy wybrać 4-osobową ekipę, wykonać zadania opisane w formularzu zgłoszeniowym i pod opieką nauczyciela wysłać zgłoszenie do 14 maja br.

 • Ilustracja do artykułu Złote Indeksy_grafika social media.png

  Konkurs o ZŁOTE INDEKSY

  Wychodząc naprzeciw młodym osobom, które są ambitne i chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna zdecydowała się zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest 20 indeksów na tę uczelnię. Z otrzymaniem indeksu wiążę się także roczne stypendium o wartości czesnego, a także atrakcyjne rabaty na kolejne lata studiów.

 • Ilustracja do artykułu w pułapce kamery.jpg

  "W pułapce kamery"

  Każdy z nas poniósł jakąś cenę pandemii. Wydaje się jednak, że to młodzież szkolna najbardziej odczuwa jej skutki. Zostali postawieni w sytuacji, w której kontakt z rówieśnikami, czyli coś, co pozwala im się rozwijać, budować własny świat i tożsamość zostało dość gwałtownie zabrane. Polecamy obejrzenie rozmowy oraz zachęcenie rodziców, nauczycieli i uczniów do posłuchania.

 • Ilustracja do artykułu KLASA_kv logo.png

  Trwa rekrutacja do programu stypendialnego "KLASA"

  „Klasa” to autorski program stypendialny Fundacji BNP Paribas, który umożliwia zdolnym absolwentom szkół podstawowych, pochodzących z mniejszych miejscowości, naukę w renomowanych liceach w 5 miastach akademickich w Polsce – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie i Gdyni. Rekrutacja do 30 kwietnia 2021 roku.

Powrót na początek strony