Skład Rady Gminy Narewka

Anatol Romańczuk - Przewodniczący Rady Gminy

Radny w okręgu nr 1 - Guszczewina, Mikłaszewo

tel. 667-455-792

mail: anatol.romanczuk@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Przewodniczący przyjmuje wnioski w Urzędzie Gminy, w każdy pierwszy wtorek miesiaca,

w godz. 9.00-13.00

Uchwała Nr I/1/18 Rady Gminy Narewka  dnia 20.11.2018 w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Gminy Narewka.

Barbara Birycka - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

Radna w okręgu wyborczym nr 9 - Siemianówka: ul. Lipowa, ul. Chicha, ul. Jesionowa, ul. Szkolna

tel. 507-393-505

mail: barbara.birycka@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Agnieszka Maria Gieryng - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

Radna w okręgu wyborczym nr 12 - Janowo, Świnoroje, Stoczek, Zabłotczyzna

tel. 504-969-085

mail: agnieszka.gieryng@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Uchwała Nr I/2/18 Rady Gminy Narewka z dnia 20.11.2018 r. w sprawie wyboru Wiceprzewodniczących Rady Gminy Narewka

Klaudia Miszczuk

Radna w okręgu nr 2 - Olchówka, Stare Masiewo, Nowe Masiewo

tel. 510-680-997

mail: klaudia.miszczuk@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Aleksander Zdanowski

Radny w okręgu wyborczym nr 3 - Planta, Leśna, Grodzisk

tel. 694-919-426

mail: aleksander.zdanowski@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Paweł Nieścieruk

Radny w okręgu wyborczym nr 4 - Ochrymy, Podlewkowie, Krynica

tel. 696-770-546

mail: pawel.niescieruk@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Sławomir Stepaniuk

Radny w okręgu wyborczym nr 5 - Narewka: ul. Nowa, ul. Kolejowa

tel. 603-034-409

mail: slawomir.stepaniuk@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Katarzyna Szwarc

Radna w okręgu wyborczym nr 6 - Narewka: ul. Mickiewicza, ul. Majowa, ul. Kryniczna, ul. Wąska, ul. Chicha, ul. Nadrzeczna

tel. 570-848-752

mail: katarzyna.szwarc@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Józef Moroz

Radny w okręgu wyborczym nr 7 - Narewka: ul. Hajnowska, ul. Białowieska, ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Ogrodowa, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Lipowa

tel. 664-479-663

mail: jozef.moroz@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

mgr Wioletta Renata Bondaruk

Radna w okręgu wyborczym nr 8 - Skupowo

tel. 515-982-956

mail: wioletta.bondaruk@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Mirosława Łuksza

Radna w okręgu wyborczym nr 10 - Babia Góra, Siemianówka: ul. Polna, ul. Łąkowa, ul. Bociania, ul. Łabędzia, ul. Pliszki, ul. Żurawia, ul. Sowia

tel. 509-812-557

mail: miroslawa.luksza@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Aleksander Charkiewicz

Radny w okręgu wyborczym nr 11 - Eliaszuki, Michnówka

tel. 791-736-927

mail: aleksander.charkiewicz@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Stanisław Sadowski

Radny w okręgu wyborczym nr 13 - Nowa Łuka, Tarnopol

tel. 502-099-053

mail: stanislaw.sadowski@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Jan Ciełuszecki

Radny w okręgu wyborczym nr 14 - Lewkowo Nowe

tel. 692-899-593

mail: jan.cieluszecki@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Irena Maksymiuk

Radna w okręgu wyborczym nr 15 - Lewkowo Stare

tel. 504-045-130

mail: irena.maksymiuk@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

 

www.wybory2018.pkw.gov.pl

Pliki do pobrania

Skład Rady Gminy Narewka

Powrót na początek strony