Sukces Łukasza Klimiuka na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego

Łukasz Klimiuk - absolwent Szkoły Podstawowej w Narewce, a obecnie uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku - wziął udział w tegorocznych zawodach lekkoatletycznych, podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików U16 Olecko, odnosząc tam swój kolejny sukces.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików U16 Olecko 30 sierpień 2019 zakończone. Udział w zawodach brał m.in. absolwent Szkoły Podstawowej w Narewce, a obecnie uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku Łukasz Klimiuk. Jest on lekkoatletą Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka. Na zawodach Łukasz zdobył złoty medal na dystansie 600 m z czasem 1:27,74

Wynik uzyskany na tych zawodach uprawnia Łukasza Klimiuka do startu w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się 22 września 2019 roku w Tarnowie.

Trzymamy kciuki za pierwsze miejsce!

Łukasz w oficjalnych rankingach zajmuje 14 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Poniżej przedstawiamy adres internetowy do listy rankingowej w biegu na 600 m, a wzałączonych materiałach zdjęcia z zawodów i tabelę wyników.

https://domtel-sport.pl/statystykaLA/stat.php?Res=1366x768&Sezon=&Wojew=&Plec=M&kat=5&Gen=Generuj+Statystyki&RokOd=1900&RokDo=2000&Klub=&All=1&Ilosc=20&Ile=20&Mit=&DataOd=&DataDo=&K%5B%5D=8

foto. Roman Sacharczuk

tekst Jerzy Klimiuk

Powrót na początek strony