Aktualności

Ilustracja do artykułu Polska zobacz więcej mrzec 2020.jpg

Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią. Na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl, w zakładce „Znajdź ofertę” znajduje się lista partnerów projektu, wraz z wyszukiwarką oraz mapą z umiejscowionymi obiektami. Rezerwacja / kupno odbywa się bezpośrednio pomiędzy zainteresowanym turystą o partnerem akcji. Witryna www.polskazobaczwiecej.pl nie prezentuje treści poszczególnych ofert oraz nie obsługuje rezerwacji, a jedynie przekierowuje do witryn partnerów.

Ilustracja do artykułu green velo.png

W związku z zakończeniem inwestycji polegającej na modernizacji drogi Narewkowskiej i zakończeniu procedur związanych z udostępnieniem jej do ruchu publicznego, nadleśnictwo Browsk w Gruszkach informuje, że ww. droga została oddana do użytku. Tym samym trasa szlaku rowerowego Green Velo została przywrócona do jej pierwotnego przebiegu, zaś oznaczenia o objeździe wyznaczonym na czas trwania zakończonej inwestycji zostały zdjęte.

Ilustracja do artykułu nature-3463957_1920.jpg

Zgodnie z załączonym zawiadomieniem, tzw. Droga Narewkowska prowadzaca z Janowa do drogi z Bud do Białowieży zostanie udostępniona od 24 grudnia 2019.

Ilustracja do artykułu logo_polregio.jpg

Na okres wakacyjny POLREGIO wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego przygotowało atrakcyjną ofertę weekendowych połączeń kolejowych Hajnówka – Siemianówka.

Ilustracja do artykułu spływ kajakowy Stowarzyszenie Agroturystyczne.jpg

W dniu 7 sierpnia 2019 roku Stowarzyszenie Agroturystyczne "Puszcza Białowieska" w Narewce zorganizuje spływ kajakowy rzeką Narewką. Początek spływu będzie miał miejsce na przystani Stanicy Kajakowej w Narewce, a meta na przystani U Ireny w Lewkowie Starym.

Powrót na początek strony