Lista stron

 • Ilustracja do artykułu IMG_20210115_132102.jpg

  Warto to wiedzieć, warto tu być i warto zobaczyć!

  czyli "mini-wystawka" promująca lokalne dziedzictwo kulturowe i historyczne oraz proponująca turystom, jak i mieszkańcom ciekawe formy spędzania wolnego czasu oraz warte odwiedzenia miejsca w Gminie Narewka!

 • Ilustracja do artykułu miniatura choinka.png

  Świąteczna Narewka wita...

  Grudniowe dni są wyjątkowo krótkie, a dokładnie 21 grudnia rozpoczęła się astronomiczna zima i przypadł ten najkrótszy w całym roku, który potrwał zaledwie 7 godzin i 43 minuty. W bieżącym okresie już po godzinie 15:00 robi się ciemno, więc okazji do odwiedzin pięknie oświetlonego centrum Narewki przy amfiteatrze, które w tym sezonie prezentuje się wyjątkowo klimatycznie i strojnie, nie brakuje!

 • Ilustracja do artykułu IMG_20201201_150035.jpg

  Zimowa, bajkowa Gmina Narewka zaprasza....

  Malownicze pejzaże, bliskość natury, harmonia i prostota krajobrazu, cisza i spokój... Wszystko to odnajdziecie spacerując polnymi i leśnymi drogami, wiodącymi przez magiczne zakątki naszej gminy, w której honorowe miejsce zajmował i zajmować będzie prastary las pierwotny zwany Puszczą Białowieską...

 • Ilustracja do artykułu IMG_20201126_093857.jpg

  Klimatyczny Stary Dwór atrakcyjny nie tylko latem...

  Oszroniony i bezkresny zachwycić może zarówno wędkarzy brzegowych, jak i tych, którzy "za rybką" wypłyną swoimi łódkami na szerokie wody Zalewu Siemianówka...

 • Ilustracja do artykułu instagram.jpg

  Informacja Turystyczna na INSTAGRAMIE

  czyli nowy nośnik promocji Gminy Narewka!

 • Ilustracja do artykułu 250 tysi.png

  250 000 zł dofinansowania na nowe miejsce rekreacji w Starym Masiewie!

  W ramach projektu powstaną: * wieża widokowa, * tablice informacyjne, * zadaszone miejsce do wypoczynku, * zagospodarowanie terenu * utworzenie ścieżki edukacyjnej o długości prawie 20 km!

 • Ilustracja do artykułu P1120966.JPG

  Coraz atrakcyjniejsze centrum Narewki...

  czyli nowe obiekty małej architektury zachęcają do odwiedzin.

 • Ilustracja do artykułu Stanica jesienią.jpg

  Nowe godziny otwarcia Stanicy Kajakowej i Punktu Informacji Turystycznej w Narewce

  Od 1 października: od poniedziałku do piątku w godz 8:00 - 16:00 ( ul. Hajnowska 33). Po informacje o atrakcjach turystycznych w Gminie Narewka oraz po ciekawostki o naszym regionie zapraszamy tu również w okresie jesiennym. Kontakt telefoniczny pod numerem: (85) 685 80 62.

 • Ilustracja do artykułu P1100014.JPG

  Stary Dwór, czyli wymarzone miejsce na wakacyjne upały...

  Ośrodek Turystyczno-Rekreacyjny i Kulturalny na Starym Dworze, tzw. OTRiK, chętnie Was ugości! Oprócz leniuchowania w słońcu na tutejszej plaży czy opalania się na pomostach, macie okazję także na inne, bardziej angażujące ciało w ruch rozrywki!

 • Ilustracja do artykułu P1010780.JPG

  Sierpniowe noce spadających gwiazd nad Zalewem Siemianówka

  Czy wiecie, że sierpień to miesiąc spadających gwiazd, a apogeum tego spektakularnego zjawiska możemy obserwować w nocy, z 12 na 13 sierpnia ?

Powrót na początek strony