Zaplanuj swoją majówkę z Punktem IT w Narewce!

Jeśli nie macie jeszcze planów na swój weekendowy wypad, warto odwiedzić PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ przy Stanicy Kajakowej w Narewce, w którym dowiecie się o możliwościach atrakcyjnego spędzenia czasu w Gminie Narewka oraz o ciekawych kierunkach podróży w całym naszym regionie i województwie. Wypożyczycie tu też sprzęty rekreacyjne, m.in. kajaki i rowery. Nasza IT pozostanie dla Was otwarta również od 1 do 3 maja w godzinach 9:00 – 13:00.

Zachęcamy do odwiedzin, zwłaszcza że dzięki uprzejmości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej uzupełniliśmy swoje zasoby publikacji turystycznych o nowe pozycje.

Warto sprawdzić, co w trawie piszczy, a przy okazji zahaczyć o pobliską strefę rekreacji i odpoczynku nad rzeką Narewka, która już niebawem nie będzie tak pusta i spokojna, jak na załączonym zdjęciu…. Korzystajcie!

PS: Zainteresowanym ofertą punktu IT polecamy również kontakt mailowy: it@narewka.pl i/lub telefoniczny: 85 685 80 62 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00)

Odwiedzajcie nas też na Instagramie: https://www.instagram.com/itnarewka/

Gorąco zapraszamy!

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 253

Powrót na początek strony