Perły w Koronie Podlasia 2011 - Narewka - gmina z pomysłem na turystykę

Data dodania: 2011-07-22 15:19:22

ZAGŁOSUJ NA 

Gminę Narewka

w kategorii

"Miejscowość/gmina z pomysłem na turystykę"

 

2 lipca wystartował plebiscyt Wielkie Odkrywanie Podlasia. Perły w Koronie 2011. Wakacyjna akcja prowadzona od trzech sezonów przez portal naszemiasto.pl i Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną od tego roku także pod patronatem POT promuje największe atrakcje i najciekawsze oferty turystyczne regionu. Przez całe wakacje wybierać będziemy głosami internautów dziesięć podlaskich perełek w kategorii turystyka wodna. Uhonorujemy również miejscowości i atrakcje turystyczne, a także najciekawsze wydarzenie sezonu. Na laureatów czekają perłowe certyfikaty, a na Czytelników konkurs z nagrodami, m.in. weekend dla dwojga w Białowieży.

Wielkie Odkrywanie... oznacza poszerzenie perłowej formuły. Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy wybieraliśmy perły architektury i niezwykłe budowle (2009 r.) oraz najciekawsze atrakcje województwa podlaskiego (2010 r.), głosujemy na dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii turystyka wodna. Pod hasłem tym kryją się zarówno miejsca, jak i sposoby na aktywne spędzanie czasu na wodzie lub nad wodą, a także infrastruktura ułatwiająca życie miłośnikom wypoczynku nad akwenami np. przystań żeglarska czy szlak kajakowy.

Ponadto głosy internautów będą ważyły o losach zwycięstwa w kategoriach: miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę, największe wydarzenie oraz atrakcja turystyczna regionu. Głosujemy w portalu naszemiasto.pl, a także za pomocą SMS-ów .

Głosowanie w portalu naszemiasto.pl trwa od 2 lipca.

Głosujemy na stronie:

http://bialystok.naszemiasto.pl/serwisy/podlaskie_perly_2011/

W kategorii turystyka wodna laureatów będzie dziesięciu, w każdej z trzech pozostałych kategorii zwycięzca może być tylko jeden.

Internauci, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce (dodaj komentarz), również mogą liczyć na atrakcyjne nagrody docenimy najciekawsze wpisy. Laureat nagrody głównej może już pakować walizki... Pojedzie z osobą towarzyszącą na weekend do Białowieży (Hotel Białowieski).

Głosujemy, komentujemy i kibicujemy podlaskim atrakcjom do 31 sierpnia. Uroczyste uhonorowanie laureatów certyfikatami Perła w Koronie Województwa Podlaskiego 2011 nastąpi we wrześniu, podczas regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki .

Patronami akcji Wielkie Odkrywanie Podlasia. Perły w Koronie 2011 są: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna i Polska Organizacja Turystyczna, partnerem i fundatorem nagród dla Czytelników wydawnictwo Demart.


Dodano: 2011-07-22 15:19:22 Drukuj Poleć znajomemu Dodaj do Ulubionych
Dodaj komentarz:

Imię:

Wynik dodawania liczb dwa + dwa: (wpisz w formie liczby)

Informacja dla komentujących
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.
Realizacja: