Komunikaty

Ilustracja do artykułu brak wody.png

w dniu 14 maja 2021 r.

Ilustracja do artykułu trojkaty.jpg

w gminie Narewka w dniach 13 -14 maja 2021 r.

Ilustracja do artykułu dial komunalny.webp

w Urzędzie Gminy Narewka. Aplikuj już dziś!

Ilustracja do artykułu nieruchmosci referent.webp

w Urzędzie Gminy Narewka; Termin składania dokumentów: 25 maja 2021 r. (do godz. 12:00)!

Nadchodzące wydarzenia

Ilustracja do artykułu zuberek maly.png

19 maja 2021 r. (środa) o godz. 10:00.

Ilustracja do artykułu Plakat 17i 24 .05 NOWYY.jpg

Głos dzieci i młodzieży z Gminy Narewka - zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty, które odbędą się już 17 i 24 maja na placu zabaw w Gruszkach!

Ilustracja do artykułu Plakat 10 maja  Gruszki.jpg

Głos dzieci i młodzieży z Gminy Narewka - zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 10 maja na placu zabaw w Gruszkach!

Ilustracja do artykułu Przy Ławeczce MINIATURKA.png

Rusza edycja 2021! W każdy piątek maja, czerwca i września zapraszamy do poszczególnych miejscowości w Gminie Narewka, gdzie odbywać się będą muzyczne korowody z akordeonem i śpiewem na żywo! Pierwsze, majowe "ławeczki" zagoszczą w Tarnopolu, Nowej Łuce i Janowie. Serdecznie zapraszamy!

Działania gminy

Ilustracja do artykułu zmn_IMG_0787.jpg

Oprócz chodnika o szerokości 2 m powstaną tu także wydzielone i utwardzone miejsca na ławki oraz kosze, a także planowane jest nasadzenie zieleńców, dzięki czemu tworzona powierzchnia komunikacyjna stanie się przy okazji dogodnym i przyjaznym miejscem spacerowym.

Ilustracja do artykułu zmn_Żydowska 2.jpg

Nowe znaki informują i wiodą do Grobu żołnierskiego i Grobu Legionisty w Bernackim Moście, zbiorowej mogiły żydowskiej w Zabłotczyźnie oraz do cmentarza wojennego w Świnorojach.

Ilustracja do artykułu kasaa.jpg

1 325 655 zł - taka kwota trafi do budżetu Gmina Narewka na przebudowę OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW, z zastosowaniem sekwencyjnego reaktora biologicznego typu SBR oraz polepszenia skuteczności mechanicznego oczyszczania ścieków!

Ilustracja do artykułu energia zielona mini.jpg

Gmina Narewka otrzyma umowy na zakup paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych z funduszy unijnych. Projekt obejmie wykonanie 8 instalacji solarnych i 66 instalacji fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych. W przypadku 5 obiektów planowane jest wykonanie instalacji hybrydowych. Projekt otrzymał dotację w wysokości prawie 1,5 mln zł.

Turystyka

Ilustracja do artykułu wypozyczalnia.png

Zajrzyj do Stanicy Kajakowej przy ul. Hajnowskiej 33 w Narewce lub zadzwoń pod numer tel. 85 685 80 62!

Ilustracja do artykułu zmn_IMG_0756.jpg

Jeśli nie macie jeszcze planów na swój weekendowy wypad, warto odwiedzić PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ przy Stanicy Kajakowej w Narewce, w którym dowiecie się o możliwościach atrakcyjnego spędzenia czasu w Gminie Narewka oraz o ciekawych kierunkach podróży w całym naszym regionie i województwie. Wypożyczycie tu też sprzęty rekreacyjne, m.in. kajaki i rowery. Nasza IT pozostanie dla Was otwarta również od 1 do 3 maja w godzinach 9:00 – 13:00.

Ilustracja do artykułu kosy most wieza mini.jpg

Druga połowa kwietnia niesie ze sobą coraz więcej promieni słońca w ciągu dnia. A ze słoneczkiem – jak wiadomo – wszędzie piękniej… Spójrzcie np. na oświetloną jego blaskiem wieżę widokową w uroczysku „Kosy Most”. Wygląda bajkowo, nieprawdaż?

Ilustracja do artykułu IMG-20210408-WA0006.jpg

To tytuł wystawy ku pamięci Arcybiskupa MIRONA, która na chwilę przed 11. rocznicą jego śmierci, zagościła tuż przy Galerii im. T. Sołoniewicz w Narewce.

Oświata

Ilustracja do artykułu Ulotka OP-1.jpg

Na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Wskazane studia od lat cieszą się zainteresowaniem absolwentów szkół ponadpodstawowych.

Ilustracja do artykułu civicup.png

Szkoła letnia Civic UP! Academy po raz trzeci zaprasza młodzież do wzięcia udziału w 10-dniowej przygodzie, której celem będzie zaplanowanie i zrealizowanie małych projektów społecznych oraz poznanie świata aktywistów od podszewki. Warsztat odbędzie się w dniach 22-31.08.2021 r. w ośrodku Wilga pod Warszawą.

Ilustracja do artykułu miniaturka-kowr-zdjecie-miniatura_miniatura.jpg

pochodzących z rodziny byłego pracownika PGR, którzy zakwalifikują się na I rok dziennych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych na polskich uczelniach akademickich.

Sport

Ilustracja do artykułu rajd rowerowy morsów.webp

Zapraszamy do wspólnej majowej przejażdżki już w niedzielę 16 maja! Start: godz. 14:00 przy Urzędzie Gminy w Narewce.

Ilustracja do artykułu zmn_153682820_192588645989981_2871998372728023180_n.jpg

W odpowiedzi na prośby rodziców uczniów z naszej gminy, na STADIONIE w NAREWCE został przygotowany specjalny TOR NARCIARSKI dla najmłodszych.

Ilustracja do artykułu zielone wyzwania tymbark.jpg

Do wygrania sprzęt sportowy i treningi ze szkoleniowcami z Polskiego Związku Piłki Nożnej!

Ilustracja do artykułu klub morsa.jpg

Pierwszy taki klub morsów w historii Gminy Narewka!

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony