Komunikaty

Ilustracja do artykułu brak wody.png

14 czerwca 2021 r. / Masiewo Stare i Masiewo Nowe

Ilustracja do artykułu pge.jpg

17 czerwca 2021 r.

Ilustracja do artykułu cwiczenie drgaon.png

W związku z trwającymi ćwiczeniami Wojska Polskiego (18 Dywizji Zmechanizowanej) na terenie powiatu hajnowskiego, pod kryptonimem "DRAGON - 21", na plakatach poniżej przywołane zostały m.in. zasady zachowania bezpieczeństwa mieszkańców w czasie ich trwania. Zachęcamy do lektury.

Ilustracja do artykułu ksiegowosc.webp

Termin składania dokumentów upływa 23 czerwca 2021 r. do godz. 12:00

Nadchodzące wydarzenia

Ilustracja do artykułu miniatura turniej.png

15 czerwca MKS "Białe Żubry" Narewka - drużyna "Młodzików" zaprasza na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS! Start godz. 10:00. Partnerem wydarzenia jest Gmina Narewka. Na Stadionie w Narewce zagrają m.in. drużyna z Narewki, Narwii i Czeremchy. Gorąco zapraszamy do kibicowania!

Ilustracja do artykułu pexels-fauxels-3184314.jpg

16 czerwca 2021 - Masiewo Stare

Ilustracja do artykułu Regaty na Starym Dworze.jpg

Kolejna weekendowa propozycja w Gminie Narewka! Tym razem coś dla fanów sportów wodnych... 19 i 20 czerwca Stary Dwór zaprasza na żeglarskie widowisko na wodach Zalewu Siemianówka! Przybywajcie!

Ilustracja do artykułu miniaturka piknik lgd.png

Amfiteatr w Narewce: 19 czerwca 2021 r. godz. 17:00. Gwiazda wieczoru: DEFIS

Działania gminy

Ilustracja do artykułu 1621255567061.jpg

Tegoroczna wiosna nie rozpieszcza, dlatego też z decyzją o upiększaniu donic i rabatek roślinami ozdobnymi Urząd Gminy w Narewce wstrzymał się nieco dłużej niż zwykle. Wahania temperatur nakazywały zachowanie ostrożności w tej kwestii, ale miejmy nadzieję, że przymrozki nas więcej nie zaskoczą i... będzie pięknie! Bo któż z nas nie tęskni już za wiosenno-letnią paletą barw, tworzoną przez najróżniejsze kwiaty i dekoracyjne rośliny zielone?

Ilustracja do artykułu zmn_IMG_0787.jpg

Oprócz chodnika o szerokości 2 m powstaną tu także wydzielone i utwardzone miejsca na ławki oraz kosze, a także planowane jest nasadzenie zieleńców, dzięki czemu tworzona powierzchnia komunikacyjna stanie się przy okazji dogodnym i przyjaznym miejscem spacerowym.

Ilustracja do artykułu zmn_Żydowska 2.jpg

Nowe znaki informują i wiodą do Grobu żołnierskiego i Grobu Legionisty w Bernackim Moście, zbiorowej mogiły żydowskiej w Zabłotczyźnie oraz do cmentarza wojennego w Świnorojach.

Ilustracja do artykułu kasaa.jpg

1 325 655 zł - taka kwota trafi do budżetu Gmina Narewka na przebudowę OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW, z zastosowaniem sekwencyjnego reaktora biologicznego typu SBR oraz polepszenia skuteczności mechanicznego oczyszczania ścieków!

Turystyka

Ilustracja do artykułu no to w droge.jpg

Zachęcamy również do zapisów do bazy PUE ZUS podmiotów mogących przyjmować płatności w ramach Programu POLSKI BON TURYSTYCZNY.

Ilustracja do artykułu wypozyczalnia.png

Zajrzyj do Stanicy Kajakowej przy ul. Hajnowskiej 33 w Narewce lub zadzwoń pod numer tel. 85 685 80 62!

Ilustracja do artykułu zmn_IMG_0756.jpg

Jeśli nie macie jeszcze planów na swój weekendowy wypad, warto odwiedzić PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ przy Stanicy Kajakowej w Narewce, w którym dowiecie się o możliwościach atrakcyjnego spędzenia czasu w Gminie Narewka oraz o ciekawych kierunkach podróży w całym naszym regionie i województwie. Wypożyczycie tu też sprzęty rekreacyjne, m.in. kajaki i rowery. Nasza IT pozostanie dla Was otwarta również od 1 do 3 maja w godzinach 9:00 – 13:00.

Ilustracja do artykułu kosy most wieza mini.jpg

Druga połowa kwietnia niesie ze sobą coraz więcej promieni słońca w ciągu dnia. A ze słoneczkiem – jak wiadomo – wszędzie piękniej… Spójrzcie np. na oświetloną jego blaskiem wieżę widokową w uroczysku „Kosy Most”. Wygląda bajkowo, nieprawdaż?

Oświata

Ilustracja do artykułu nauczyciel.jpg

dla nauczyciela matematyki. Termin składania CV upływa 25 czerwca 2021 r.

Ilustracja do artykułu Ulotka OP-1.jpg

Na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Wskazane studia od lat cieszą się zainteresowaniem absolwentów szkół ponadpodstawowych.

Ilustracja do artykułu civicup.png

Szkoła letnia Civic UP! Academy po raz trzeci zaprasza młodzież do wzięcia udziału w 10-dniowej przygodzie, której celem będzie zaplanowanie i zrealizowanie małych projektów społecznych oraz poznanie świata aktywistów od podszewki. Warsztat odbędzie się w dniach 22-31.08.2021 r. w ośrodku Wilga pod Warszawą.

Sport

Ilustracja do artykułu kajaki 13.jpg

29 maja, zgodnie z planem, o godzinie 10:00, rozpoczęliśmy naszą przygodę z wiosłem, którą dzieciakom z okazji ich nadchodzącego święta, czyli DNIA DZIECKA, zafundowała Gmina Narewka.

Ilustracja do artykułu rajd rowerowy morsów.webp

Zapraszamy do wspólnej majowej przejażdżki już w niedzielę 16 maja! Start: godz. 14:00 przy Urzędzie Gminy w Narewce.

Ilustracja do artykułu zmn_153682820_192588645989981_2871998372728023180_n.jpg

W odpowiedzi na prośby rodziców uczniów z naszej gminy, na STADIONIE w NAREWCE został przygotowany specjalny TOR NARCIARSKI dla najmłodszych.

Ilustracja do artykułu zielone wyzwania tymbark.jpg

Do wygrania sprzęt sportowy i treningi ze szkoleniowcami z Polskiego Związku Piłki Nożnej!

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony