Lista stron

 • Ilustracja do artykułu grafika.png

  Wesprzyjmy Pana Sławomira Parszenko - mieszkańca Gminy Narewka!

  Przez większość życia Pan Sławomir ciężko pracował na budowie, wyjeżdżał za granicę przy pracach sezonowych. Był pracowitym, zaradnym, pomocnym człowiekiem. W wolnym chwilach lubił majsterkować, kocha zwierzęta, zwłaszcza konie. Dziś jedyną szansą na jego powrót do sprawności jest intensywna rehabilitacja neurologiczna w specjalistycznym ośrodku. Koszty są ogromne i niemożliwe do zdobycia przez Pana Sławomira i jego najbliższych, dlatego gorąco apelujemy o wspólną zbiórkę potrzebnych środków, dzięki którym Pan Sławomir zyska szansę na lepszą przyszłość.

 • Ilustracja do artykułu =oplata.webp

  Informacja GOPS Narewka

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Narewce informuje, że od dnia 1 lipca 2021r. wszystkie wypłaty zasiłków z pomocy społecznej i świadczeń rodzinnych będą odbywać się w Banku Spółdzielczym w Narewce.

 • Ilustracja do artykułu 3.JPG

  WORD Białystok zaprasza nowych egzaminatorów i instruktorów

  Aż 11 lat WORD Białystok czekał na możliwość zorganizowania egzaminów weryfikacyjnych kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów. Po wygraniu konkursu Ministerstwa Infrastruktury właśnie ośrodek przy Wiewiórczej stał się jednym z czterech na całą Polskę uprawnionych do prowadzenia tego typu egzaminów. Odbędzie się on w ostatni weekend sierpnia.

 • Ilustracja do artykułu otworz sie na pomoc mini.jpg

  Gmina Narewka partnerem projektu „Otwórz się na pomoc”

  W pandemii troska o zdrowie to dla wielu osób temat numer jeden. Zdarza się jednak, że zdrowie psychiczne schodzi na drugi plan. W czasie pandemii wiele osób, w tym coraz więcej dzieci, doświadcza uczucia niepokoju spowodowanego izolacją społeczną. Pojawiają się nowe lęki związane z obecną sytuacją, które sprawiają, że coraz więcej ludzi boryka się z objawami depresji. Często uzależnienia powodują poważne problemy i mają wpływ na życie całych rodzin, zwłaszcza w tak trudnym okresie, jak czas lockdownu, zamknięcia w domu.

 • Ilustracja do artykułu seniorzy.webp

  I Ogólnopolskie Forum Klubów Seniora

  W okresie od grudnia 2020 roku do czerwca 2021 odbyło się kilkanaście szkoleń na temat tworzenia i funkcjonowania KLUBÓW SENIORA, w których udział wzięło ponad 300 osób. Wielu uczestników zgłaszało potrzebę spotkania w trybie umożliwiającym wymianę poglądów oraz zadawanie pytań ekspertom. Z tą myślą 17 września w Warszawie odbędzie się I Ogólnopolskie Forum Klubów Seniora zatytułowane: „TWORZENIE, FUNKCJONOWANIE i FINANSOWANIE KLUBÓW SENIORA”.

 • Ilustracja do artykułu image001.jpg

  Konkurs "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość"

  Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. Termin nadsyłania prac mija 31 lipca 2021 r.

 • Ilustracja do artykułu terminy szkolen mundur.png

  Wakacje w mundurze

  „Wakacje w mundurze” to szkolenie realizowane przez 1. Podlaską Brygadę Obrony Terytorialnej. Pomysł jest skierowany do ochotników, którzy chcą zostać żołnierzami, ale ze względu na obowiązki szkolne czy zawodowe, mogą stawić się na szkolenia odbywające się jedynie w okresie letnim. Skorzystanie z takiego rozwiązania pozwala bezkolizyjnie odbyć przeszkolenie wojskowe, bez potrzeby rezygnacji z nauki lub pracy.

 • Ilustracja do artykułu posesja.jpg

  Konkurs „Na Najestetyczniej Urządzoną Posesję, Zagrodę I Posesję Kwatery Agroturystycznej” został odwołany

  z uwagi na brak zgłoszeń do udziału w konkursie w wyznaczonym terminie tj. do 15 czerwca 2021 r.

 • Ilustracja do artykułu ds300.png

  Od 1 lipca można składać wnioski o świadczenie z programu Dobry Start

  W roku szkolnym 2021/2022 wniosek o świadczenie z programu Dobry Start można złożyć wyłącznie drogą elektroniczną – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Świadczenia będą wypłacane wyłącznie na rachunki bankowe. Obsługą świadczeń od tego roku zajmuje się ZUS. Wnioski można składać od 1 lipca do 30 listopada 2021 r.

 • Ilustracja do artykułu debata.jpg

  Zebranie wiejskie sołectwa Janowo

  zwołuję w dniu 01 lipca 2021 r. (czwartek) o godz. 16:00 które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narewka (I piętro)

Powrót na początek strony