Aktualności

bitwa.jpg

Trwa nabór zgłoszeń do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów”. Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i stowarzyszenia, którym bliskie są smaki regionów i dawne receptury, a wyjątkowe potrawy przygotowują z pasją i sercem.

access.jpg

Jak dziś wygląda ich sytuacja na rynku pracy?

269x0.jpg

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

PRZERWA W PRACY GMINNEGO CENTRUM REHABILITACJI

Plakat_A3_2 CMYK_Nadleśnictwo Browsk — do wydruku.jpg

Już 12 kwietnia odbędzie się szósta edycja akcji #sadziMY - wielkiego narodowego sadzenia drzew.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

UCHWAŁA NR LVI/383/2024 RADY GMINY NAREWKA z dnia 28 marca 2024 r. w sprawie przyjęcia stanowiska Rady Gminy Narewka w sprawie wyrażenia opinii o projekcie Ustawy o Obiekcie Światowego Dziedzictwa UNESCO Puszcza Białowieska

kwiecien 2024.jpg

W kwietniu 2024 r. realizowane są następujące badania ankietowe w gospodarstwach domowych

sprawdzaj_oferty www.png

Uwaga! Punkt dot. Programu Czyste Powietrze Gminy Narewka przestrzega! Idąc za głosem NFOŚiGW Punkt dot. Programu Czyste Powietrze Gminy Narewka przestrzega, aby korzystać z programu „Czyste Powietrze” rozważnie, Wybieraj pewnych wykonawców. Prosimy mieszkańców, aby być ostrożnym w stosunku do ofert otrzymanych od akwizytorów.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

Zawiadomienie w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie oświetlenia ulicznego w miejscowości Nowiny, w ramach części działek ozn. nr. geod. 340, 134/7, 134/8, położonych w obrębie: 30 STARE LEWKOWO, gm. Narewka oraz ozn. nr. geod. 131, położonej w obrębie: 13 ŁOZOWE, gm. Narewka.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

Zawiadomienie w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie oświetlenia ulicznego na ulicy Szkolnej w miejscowości Siemianówka, w ramach części działek ozn. nr. geod. 182, 1073, położonych w obrębie: 29 SIEMIANÓWKA, gm. Narewka.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

Zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie oświetlenia ulicznego w miejscowości Janowo.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

Zawiadamiamy o zwołaniu " LVI " sesji Rady Gminy Narewka, która odbędzie się 28.03.2024 (czwartek) o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narewka - 1 piętro.

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony