Aktualności

Ilustracja do artykułu grafika.png

Przez większość życia Pan Sławomir ciężko pracował na budowie, wyjeżdżał za granicę przy pracach sezonowych. Był pracowitym, zaradnym, pomocnym człowiekiem. W wolnym chwilach lubił majsterkować, kocha zwierzęta, zwłaszcza konie. Dziś jedyną szansą na jego powrót do sprawności jest intensywna rehabilitacja neurologiczna w specjalistycznym ośrodku. Koszty są ogromne i niemożliwe do zdobycia przez Pana Sławomira i jego najbliższych, dlatego gorąco apelujemy o wspólną zbiórkę potrzebnych środków, dzięki którym Pan Sławomir zyska szansę na lepszą przyszłość.

Ilustracja do artykułu =oplata.webp

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Narewce informuje, że od dnia 1 lipca 2021r. wszystkie wypłaty zasiłków z pomocy społecznej i świadczeń rodzinnych będą odbywać się w Banku Spółdzielczym w Narewce.

Ilustracja do artykułu 3.JPG

Aż 11 lat WORD Białystok czekał na możliwość zorganizowania egzaminów weryfikacyjnych kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów. Po wygraniu konkursu Ministerstwa Infrastruktury właśnie ośrodek przy Wiewiórczej stał się jednym z czterech na całą Polskę uprawnionych do prowadzenia tego typu egzaminów. Odbędzie się on w ostatni weekend sierpnia.

Ilustracja do artykułu otworz sie na pomoc mini.jpg

W pandemii troska o zdrowie to dla wielu osób temat numer jeden. Zdarza się jednak, że zdrowie psychiczne schodzi na drugi plan. W czasie pandemii wiele osób, w tym coraz więcej dzieci, doświadcza uczucia niepokoju spowodowanego izolacją społeczną. Pojawiają się nowe lęki związane z obecną sytuacją, które sprawiają, że coraz więcej ludzi boryka się z objawami depresji. Często uzależnienia powodują poważne problemy i mają wpływ na życie całych rodzin, zwłaszcza w tak trudnym okresie, jak czas lockdownu, zamknięcia w domu.

Ilustracja do artykułu seniorzy.webp

W okresie od grudnia 2020 roku do czerwca 2021 odbyło się kilkanaście szkoleń na temat tworzenia i funkcjonowania KLUBÓW SENIORA, w których udział wzięło ponad 300 osób. Wielu uczestników zgłaszało potrzebę spotkania w trybie umożliwiającym wymianę poglądów oraz zadawanie pytań ekspertom. Z tą myślą 17 września w Warszawie odbędzie się I Ogólnopolskie Forum Klubów Seniora zatytułowane: „TWORZENIE, FUNKCJONOWANIE i FINANSOWANIE KLUBÓW SENIORA”.

Ilustracja do artykułu image001.jpg

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. Termin nadsyłania prac mija 31 lipca 2021 r.

Ilustracja do artykułu terminy szkolen mundur.png

„Wakacje w mundurze” to szkolenie realizowane przez 1. Podlaską Brygadę Obrony Terytorialnej. Pomysł jest skierowany do ochotników, którzy chcą zostać żołnierzami, ale ze względu na obowiązki szkolne czy zawodowe, mogą stawić się na szkolenia odbywające się jedynie w okresie letnim. Skorzystanie z takiego rozwiązania pozwala bezkolizyjnie odbyć przeszkolenie wojskowe, bez potrzeby rezygnacji z nauki lub pracy.

Ilustracja do artykułu posesja.jpg

z uwagi na brak zgłoszeń do udziału w konkursie w wyznaczonym terminie tj. do 15 czerwca 2021 r.

Ilustracja do artykułu ds300.png

W roku szkolnym 2021/2022 wniosek o świadczenie z programu Dobry Start można złożyć wyłącznie drogą elektroniczną – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Świadczenia będą wypłacane wyłącznie na rachunki bankowe. Obsługą świadczeń od tego roku zajmuje się ZUS. Wnioski można składać od 1 lipca do 30 listopada 2021 r.

Ilustracja do artykułu debata.jpg

zwołuję w dniu 01 lipca 2021 r. (czwartek) o godz. 16:00 które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narewka (I piętro)

Ilustracja do artykułu pociąg.jpg

POLREGIO na zamówienie Zarządu Województwa Podlaskiego uruchomi od 1 lipca 2021 r. codzienne połączenia kolejowe do stacji Siemianówka. Dodatkowym udogodnieniem będzie autobus dowozowy na plażę w Rudni nad Zalewem Siemianówka.

Ilustracja do artykułu bilon.jpg

Od 01.07.2021 r. opłaty w Urzędzie Gminy można uiszczać wyłącznie kartą płatnicza. Terminal znajduje się w pokoju Nr 2.

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony