Aktualności

Ilustracja do artykułu baner BGK.jpg

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego kontynuuje kampanię informacyjną promującą Fundusz Gwarancji Rolnych. FGR to pomoc skierowana do rolników i przedsiębiorców przetwórstwa rolno-spożywczego. Oferuje wsparcie w dostępie do finansowania poprzez zabezpieczenie kredytu oraz dopłatę do oprocentowania kredytu obrotowego.

Ilustracja do artykułu fundacja białorus.png

Aktualne wieści zza wschodniej granicy.

Ilustracja do artykułu zmn_IMG_0787.jpg

Oprócz chodnika o szerokości 2 m powstaną tu także wydzielone i utwardzone miejsca na ławki oraz kosze, a także planowane jest nasadzenie zieleńców, dzięki czemu tworzona powierzchnia komunikacyjna stanie się przy okazji dogodnym i przyjaznym miejscem spacerowym.

Ilustracja do artykułu zdjecie do dwodou.png

Możliwość wykonania zdjęć zostaje wydłużona do 30 czerwca 2021 r.

Ilustracja do artykułu zmn_Żydowska 2.jpg

Nowe znaki informują i wiodą do Grobu żołnierskiego i Grobu Legionisty w Bernackim Moście, zbiorowej mogiły żydowskiej w Zabłotczyźnie oraz do cmentarza wojennego w Świnorojach.

Ilustracja do artykułu miniaturka-erolnik_miniatura.jpg

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje o możliwości składania za pośrednictwem portalu eRolnik dokumentów związanych z obsługą funduszy promocji produktów rolno-spożywczych: Deklaracji wpłaty na fundusze promocji produktów rolno-spożywczych (Fpz_f1), Propozycji zadania do Planu Finansowego (Fpz_f7).

Ilustracja do artykułu 20210504_193028.jpg

4 maja w Gruszkach odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "MAMY DOŚĆ TEJ PANDEMII", dedykowane dzieciom i młodzieży z Gminy Narewka.

Ilustracja do artykułu Yellow and Blue Man Photography Safety Culture Instagram Post.png

dostępne nieodpłatnie od piątku 7 maja 2021 r. w jednym z punktów dystrybucji na terenie gminy w ilości 4 sztuki na osobę.

Ilustracja do artykułu word bstok.png

Jeśli planujesz zdobyć nowy fach i zostać instruktorem nauki jazdy, to warto się pospieszyć. Opracowywane są bowiem przepisy, które zaostrzą wymogi zdobycia tego zawodu. Jeszcze przez kilka dni w WORD Białystok trwają zapisy na kurs instruktorski - jeszcze według łagodniejszych reguł. A już w maju i w czerwcu w białostockim ośrodku odbędą się egzaminy dla osób, które ukończyły kurs. Kolejne egzaminy być może odbędą się już według surowych reguł.

Ilustracja do artykułu ulplatformy_startowe-1.jpg

czyli ekspercka pomoc w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć dla młodych firm!

Ilustracja do artykułu logo gw.jpg

Przechodzisz trudne chwile? Czujesz się samotny? Nie potrafisz sobie poradzić ze swoimi problemami i w dodatku nie masz z kim o tym porozmawiać? Dołącz do społeczności portalu GrupaWsparcia.pl – platformy pomocy, która pozwala na w pełni anonimowe, bezpłatne oraz bezpieczne korzystanie ze wsparcia w kryzysie.

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony