Aktualności

1.jpeg

W ostatnich dniach maja 2024 roku dobiegły końca prace związane z realizacją zdania pt. „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Narewce” sfinansowanych ze środków własnych Gminy Narewka oraz Rządowego Funduszu Polski Ład.

Miniatura-Podlaskie-Lokalnie-nabór-wniosków-1.1.png

Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego? Masz ciekawy pomysł, ale nie masz środków na jego realizację?

lipiec 2024.jpg

W terminie od 15 do 31 czerwca 2024 roku realizowane jest badanie Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym.

PIKINIK 2024_R.jpg

W pierwszą niedzielę lipca zapraszamy do Supraśla – siedziby Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej na coroczne spotkanie ze wszystkimi podlaskimi parkami narodowymi i krajobrazowymi.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

Zawiadamiamy o zwołaniu " III " sesji Rady Gminy Narewka, która odbędzie się 28.06.2024 (piątek) o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narewka - 1 piętro.

Infografika IV-konkursu_1201x507---WWW.jpg

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który jest Organizatorem konkursu, zapraszamy do udziału w IV ogólnopolskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”.

logo województwo podlaskie.jpg

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego wychodzi z inicjatywą organizacji wydarzenia promującego wypoczynek w województwie podlaskim, ze szczególnym uwzględnieniem regionów przygranicznych.

piknik charytatywny .jpg

Piknik charytatywny na rzecz naszych podopiecznych pod hasłem "Z miłości do każdej chwili"

goz.jpg

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Zaproszenie na spotkania konsultacyjne.jpg

W imieniu lidera projektu pn. „Pisa – Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej” zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących możliwości komercjalizacji Produktu Turystycznego, planowanego do utworzenia w ramach całego projektu.

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony