"Clean Up the World" z okazji Światowego Dnia Ziemi również w Gminie Narewka!

Członkowie Młodzieżowej Rady Gminy Narewka - w trosce o środowisko oraz pozytywny wizerunek otaczającej okolicy - w sobotę 24 kwietnia podjęli się popularnej na całym globie akcji „sprzątanie świata”. Poszczególnym "ekipom sprzątającym" towarzyszyła opiekunka Rady - Pani Larysa Niedźwiedź.

Młodzi radni oraz ich koledzy i koleżanki zdecydowali się uprzątnąć w pierwszej kolejności swoje najbliższe okolice. I tak grupa Jaśka Wasilczyka i Gabrieli Gieryng posprzątała drogę wzdłuż nowo powstałego chodnika z Narewki do Świnoroj (5 worków śmieci), a grupa Oli Łuszyńskiej i Aleksa Łuszyńskiego - okolice Leśnej (6 worków śmieci). Natomiast Jakub i Gabryś Karpiuk oraz Michał Ławreszuk, a także były już członek MRG - Maciej Niedźwiedź wraz z innymi mieszkańcami wsi - posprzątali okolice Kapitańszczyzny (14 worków śmieci).

Mamy nadzieję, że zainspiruje to również innych do podejmowania tego typu działań na rzecz naszej planety. Wszak mieszkamy w pięknej okolicy, dlatego warto pokazać, że troszczymy się o nią i chcemy, aby wszystkim żyło się tutaj przyjemniej.

Młodzieżowa Rada Gminy Narewka

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony