Lista stron

 • Ilustracja do artykułu zmn_IMG_0787.jpg

  Trwa budowa ciągu pieszego w Narewce

  Oprócz chodnika o szerokości 2 m powstaną tu także wydzielone i utwardzone miejsca na ławki oraz kosze, a także planowane jest nasadzenie zieleńców, dzięki czemu tworzona powierzchnia komunikacyjna stanie się przy okazji dogodnym i przyjaznym miejscem spacerowym.

 • Ilustracja do artykułu zmn_Żydowska 2.jpg

  Nowe oznakowania do miejsc pamięci w gminie Narewka

  Nowe znaki informują i wiodą do Grobu żołnierskiego i Grobu Legionisty w Bernackim Moście, zbiorowej mogiły żydowskiej w Zabłotczyźnie oraz do cmentarza wojennego w Świnorojach.

 • Ilustracja do artykułu kasaa.jpg

  Ponad milion złotych dofinansowania na przebudowę OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW w Narewce!

  1 325 655 zł - taka kwota trafi do budżetu Gmina Narewka na przebudowę OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW, z zastosowaniem sekwencyjnego reaktora biologicznego typu SBR oraz polepszenia skuteczności mechanicznego oczyszczania ścieków!

 • Ilustracja do artykułu energia zielona mini.jpg

  Jeszcze więcej "zielonej energii"!

  Gmina Narewka otrzyma umowy na zakup paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych z funduszy unijnych. Projekt obejmie wykonanie 8 instalacji solarnych i 66 instalacji fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych. W przypadku 5 obiektów planowane jest wykonanie instalacji hybrydowych. Projekt otrzymał dotację w wysokości prawie 1,5 mln zł.

 • Ilustracja do artykułu IMG_0588.JPG

  Już jest! Nowe doposażenie z projektu "Lepsza Edukacja w Narewce".

  Dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Gminę Narewka miejscowa szkoła wzbogaciła się m.in. w tablice interaktywne, laptopy z oprogramowaniem, tablety, urządzenia wielofunkcyjne, szafę do przechowywania i ładowania tabletów, wizualizer, mikroskop czy aparat fotograficzny.

 • Ilustracja do artykułu stypendia.jpg

  Stypendia Samorządu Gminy Narewka przyznane!

  "Wiedza to potęgi klucz!" - dwanaścioro uczniów Szkoły Podstawowej w Narewce wyróżnionych Stypendiami Samorządu Gminy Narewka za wybitne wyniki w nauce osiągnięte w pierwszym półroczu roku szkolnego 2020/2021! Poznajmy grono stypendystów.

 • Ilustracja do artykułu inwestycje gm. narewka (miniatura).png

  Rok 2020 nie należał do straconych! - podsumowanie dokonanych działań i inwestycji

  Podczas XXVI Sesji Rady Gminy Narewka, która miała miejsce 29 stycznia 2021 r., Wójt Gminy Narewka - Jarosław Gołubowski, zdając sprawozdanie z minionego okresu międzysesyjnego, dokonał również prezentacji podsumowującej podejmowane lub finalnie zakończone w roku 2020 r. działania oraz zadania inwestycyjne. Niektóre z nich realizowane były w ramach określonych projektów, inne w oparciu o ustalony wcześniej roczny plan dochodów i wydatków budżetowych. Źródłem ich finansowania były zarówno środki własne, jak i zewnętrzne (w tym unijne).

 • Ilustracja do artykułu fotowoltaika panele.webp

  Dofinansowanie na FOTOWOLTAIKĘ!

  czyli zastrzyk gotówki dla Gminy Narewka na instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii na potrzeby prywatnych budynków mieszkańców.

 • Ilustracja do artykułu 138703194_247217753506396_2678610066749843436_n.jpg

  Remont świetlicy w Zabłotczyźnie

  Małą metamorfozę przeszedł kolejny obiekt w Gminie Narewka! Efektem zakończonego remontu świetlicy wiejskiej w ZABŁOTCZYŹNIE jest nowy sufit z paneli ściennych, ułożonych na sali głównej, korytarzu i kuchni. Prace remontowe w tym zakresie wykonali pracownicy gminni z Działu Gospodarki Komunalnej.

 • Ilustracja do artykułu 138736997_248400323306418_310772251917620633_n.jpg

  Świetlica w Babiej Górze w nowej odsłonie

  Nowoczesny plac zabaw, tablica ogłoszeń i solidne, metalowe ogrodzenie - takie właśnie doposażenie wokół swojego budynku zyskała w ostatnim czasie świetlica wiejska w Babiej Górze!

Powrót na początek strony