Pierwszy transport humanitarny z Gminy Narewka na Ukrainę

Pierwszy transport humanitarny z Gminnego Punktu Zbiórki przy GOPS w Narewce wyruszył dziś (16.03.2022) w drogę do magazynu w Hajnówce, skąd część zebranych darów trafi docelowo do osób potrzebujących w Ukrainie, a część zostanie rozdysponowana na potrzeby uchodźców przybywających do Polski.

W zbiorcze pudła kartonowe spakowane zostały dostarczane przez ostatnie niemal 3 tygodnie artykuły spożywcze i higieniczne, środki czystości, odzież oraz koce. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Gminy Narewka i okolic, którzy włączyli się w pomoc, dostarczając produkty z opublikowanej listy potrzeb!

Jednocześnie zawiadamiamy, iż ze względu na przedłużający się konflikt zbrojny na terenie Ukrainy, potrzebna będzie POMOC DŁUGOFALOWA, w związku z czym zbiórka będzie kontynuowana.

Lista potrzeb wciąż aktualna: http://www.narewka.pl/pl/aktualnoci/lista-produktow-i-srodkow-ktore-moga-byc-przekazane-potrzebujacym-na-ukrainie-w-tym-oczekujacym-przed-przejsciami-granicznymi.html?fbclid=IwAR3LFkFDAWtPjMy6z-hIDgsSp96jBhN-kvD-EBZCjgWUfwLGJ8Vy_H4S4f8

Produkty prosimy dostarczać do Gminnego Punktu Zbiórki przy GOPS w Narewce w dni powszednie w godzinach 7:30 - 15:30.

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 346

Powrót na początek strony