Rok 2020 nie należał do straconych! - podsumowanie dokonanych działań i inwestycji

Podczas XXVI Sesji Rady Gminy Narewka, która miała miejsce 29 stycznia 2021 r., Wójt Gminy Narewka - Jarosław Gołubowski, zdając sprawozdanie z minionego okresu międzysesyjnego, dokonał również prezentacji podsumowującej podejmowane lub finalnie zakończone w roku 2020 r. działania oraz zadania inwestycyjne. Niektóre z nich realizowane były w ramach określonych projektów, inne w oparciu o ustalony wcześniej roczny plan dochodów i wydatków budżetowych. Źródłem ich finansowania były zarówno środki własne, jak i zewnętrzne (w tym unijne).

W rozrachunku, inwestycje przeprowadzone zostały w wielu różnych dziedzinach, m.in. w drogownictwie, budownictwie, turystyce, kulturze, opiece społecznej, bezpieczeństwie czy oświacie. Był to również rok, w którym wyjątkowo ogromne wsparcie finansowo-rzeczowe trafiło do Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Narewka.

Jednocześnie zaznaczamy, iż wskazane w prezentacji przedsięwzięcia nie stanowią listy zamkniętej, a są jedynie przykładem tych najwyraźniejszych i najbardziej zapamiętanych inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z prezentującym je dokumentem, który pobrać można w załączniku poniżej.

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 229

Powrót na początek strony