Szansa na przetarg na komplesową modernizację drogi wojewódzkiej 687 już z początkiem przyszłego roku!

Wykonane ostatnimi tygodniami nakładki asfaltowe na poszczególnych odcinkach drogi wojewódzkiej nr 687 to rozwiązanie doraźne. Cieszy ono mieszkańców, ale nie rozwiązuje problemu fatalnego stanu nawierzchni wspomnianej trasy, która po kolejnej zimie będzie wyglądać bardzo podobnie. Dzięki staraniom władz samorządowych, lokalnych społeczności i stowarzyszeń oraz przedsiębiorców, pojawia się "światełko w tunelu" na gruntowną inwestycję, za sprawą której - oprócz remontu całej drogi - powstałaby również ścieżka rowerowa.

Więcej o planowanych działaniach w materiale video, zrealizowanym przez TVP Białystok: http://bit.ly/InwestycjeDrogoweGminaNarewka

Podziękowania za pozytywny odzew w sprawie wędrują w stronę: Marszałka Województwa Podlaskiego - Artura Kosickiego oraz Dyrektora Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich - Mariusza Nahajewskiego.

Poniżej zaś zdjęcia z dokonanych prac naprawczych w Lewkowie i przy Nowinach oraz stanowisko Rady Gminy Narewka w sprawie modernizacji ciągu dróg wojewódzkich nr 687 na odcinku Zwodzieckie – Narewka – Juszkowy Gród i nr 688 Tarnopol – Siemianówka (przyjęte uchwałą z dnia 31 marca 2021).

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony