Lista stron

 • Ilustracja do artykułu zuberek maly.png

  XXIX Sesja Rady Gminy Narewka

  19 maja 2021 r. (środa) o godz. 10:00.

 • Ilustracja do artykułu Plakat 17i 24 .05 NOWYY.jpg

  MAMY DOŚĆ TEJ PANDEMII! - spotkanie nr 7 i 8

  Głos dzieci i młodzieży z Gminy Narewka - zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty, które odbędą się już 17 i 24 maja na placu zabaw w Gruszkach!

 • Ilustracja do artykułu Plakat 10 maja Gruszki.jpg

  MAMY DOŚĆ TEJ PANDEMII! - spotkanie nr 6

  Głos dzieci i młodzieży z Gminy Narewka - zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 10 maja na placu zabaw w Gruszkach!

 • Ilustracja do artykułu Przy Ławeczce MINIATURKA.png

  Uliczne mikrokoncerty z cyklu "Przy Ławeczce"

  Rusza edycja 2021! W każdy piątek maja, czerwca i września zapraszamy do poszczególnych miejscowości w Gminie Narewka, gdzie odbywać się będą muzyczne korowody z akordeonem i śpiewem na żywo! Pierwsze, majowe "ławeczki" zagoszczą w Tarnopolu, Nowej Łuce i Janowie. Serdecznie zapraszamy!

 • Ilustracja do artykułu podlaskie rewitalizuje.png

  "Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji" - szkolenie online

  Szkolenie będzie przydatne dla urzędników gmin odpowiedzialnych za zabytki, rozwój gospodarczy, promocję, kulturę i planowanie przestrzenne. Do udziału zachęcamy także przedstawicieli lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, muzeów, przedsiębiorców, aktywistów – wszystkie organizacje i osoby, które zajmują się dziedzictwem lokalnym.

 • Ilustracja do artykułu Plakat 4 maja  Gruszki.jpg

  MAMY DOŚĆ TEJ PANDEMII! - spotkanie nr 5

  Głos dzieci i młodzieży z Gminy Narewka - zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 4 maja na placu zabaw w Gruszkach!

 • Ilustracja do artykułu moja flaga.png

  #mojaflaga - przyłącz się do akcji!

  Wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, a zdjęcie z nią udostępnić w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga.

 • Ilustracja do artykułu iNTERNACJONALIZACJA.png

  Internacjonalizacja sektora małych i średnich przedsiębiorstw

  30 kwietnia br. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje spotkanie informacyjne dotyczące działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP. Odbędzie się ono w formule on-line w godzinach 10.00 – 12:00.

 • Ilustracja do artykułu Plakat 27 KWIETNIA Gruszki.jpg

  MAMY DOŚĆ TEJ PANDEMII! - spotkanie nr 4

  Głos dzieci i młodzieży z Gminy Narewka - zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 27 kwietnia na placu zabaw w Gruszkach!

 • Ilustracja do artykułu wfos czyste powietrze.png

  Czyste Powietrze - szkolenie dla sołtysów wsi

  22 kwietnia 2021 r. w godz. 10.00-11.00 w formie zdalnej z użyciem platformy Microsoft Teams. Spotkanie on-line dotyczyć będzie rządowego Programu Czyste Powietrze, dzięki któremu Mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła w domach jednorodzinnych i termomodernizacji budynków.

Powrót na początek strony