Lista stron

 • Ilustracja do artykułu poezja w puszczy.jpg

  Poezja w Puszczy

  WYDARZENIE ZAPLANOWANE NA 18 WRZEŚNIA 2021 ODWOŁANE!

 • Ilustracja do artykułu festiwal mini.png

  Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2021

  Prezentujemy program 40. Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 2021 Koncert Inauguracyjny, 13 wrzesień 2021r., Sobór Św. Trójcy w Hajnówce

 • Ilustracja do artykułu loty balonem mini.png

  Wygraj lot balonem dla 2-óch osób!

  4 września 2021 r. wstań o świcie i wypatruj latających nad Gminą Narewka balonów, a następnie zrób na ich tle swoje własne selfie! Największe prawdopodobieństwo ich upatrzenia na niebie w tym dniu będzie na północy gminy (okolice Eliaszuk, Kapitańszczyzny, Lewkowa i Ochrym). Zachęcamy do wspólnej zabawy konkursowej, w której nagrodą jest pełny lot balonem tego samego dnia w godzinach wieczornych (ok. 17:00). Szczegółowy regulamin konkursu do pobrania w załączniku u dołu strony.

 • Ilustracja do artykułu mini laweczki.png

  Wrześniowe "ławeczki" nadciągają...

  Dołącz do barwnego korowodu ulicznego, który rozbrzmiewa echem akordeonu i dźwiękami regionalnej pieśni. Wyjdź przed dom na swoją ławeczkę i śpiewaj razem z nami. Mile widziani goście z okolic oraz turyści :) Gorąco zapraszamy do wspólnego biesiadowania!

 • Ilustracja do artykułu wokol skupowa rajd.png

  II Rajd Rowerowy "Wokół Skupowa"

  Tegoroczna trasa jest dłuższa i wynosi 12.2 km. Po rajdzie zapraszamy uczestników na ognisko z kiełbaskami i poczęstunek!

 • Ilustracja do artykułu fitp mini.png

  "FOLKLOR i TOŻSAMOŚĆ POGRANICZA" - NAREWKA 2021

  4 września zapraszamy na wielogodzinną imprezę kulturalno-rozrywkową do amfiteatru w Narewce, w ramach której wystąpi cała plejada wykonawców regionu oraz goście z zagranicy! W programie również: konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, "Narodowe Czytanie" oraz loty balonem na uwięzi! Początek: 16:00! Nie może WAS zabraknąć!

 • Ilustracja do artykułu w bajce mini.png

  "Witajcie w naszej bajce..."

  28 sierpnia o godz. 17:30 zapraszamy do świetlicy wiejskiej w Masiewie na przedstawienie muzyczne dla dzieci w wieku 3-10 lat na motywach "Pchły Szachrajki" i "Akademii Pana Kleksa" - Jana Brzechwy!

 • Ilustracja do artykułu inka mini.png

  Obchody 75. rocznicy śmierci INKI

  28 sierpnia 2021 r. (Narewka, Gruszki)

 • Ilustracja do artykułu mini festiwal cerkw.png

  40. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej

  13-18.09.2021 r. w Soborze św. Trójcy w Hajnówce

 • Ilustracja do artykułu mikokoncert mini.png

  Śpiewające "ławeczki" odwiedzą kolejne wsie...

  Piątek 13-go wcale nie musi być pechowy! Dobrą zabawę i wiele radości przynieść może np. muzyczne spotkanie z akordeonem i pieśnią... Czas na sierpniową "ławeczkę" w Kapitańszczyźnie i Ochrymach! Widzimy się tutaj 13 sierpnia!

Powrót na początek strony