Aktualności

Ilustracja do artykułu zmn_IMGP4422.jpg

Sierpień w gminie Narewka upływa pod znakiem sportu, a ostatnie 3 niedziele z rzędu dobitnie to pokazują! Za nami Maratony Kresowe "W krainie żubra", "Zawody Wędkarskie", Rajd Rowerowy "Tropem Białych Żubrów", a w niedzielę 22 sierpnia miała miejsce zupełnie nowa inicjatywa rekreacyjna - "BIEG SREBRNEGO ŻUBRA", który przyciągnął "Pod Dęby" do ŚWINOROJ ogromną rzeszę sympatyków aktywnego odpoczynku w zakamarkach Białowieskiej Puszczy.

Ilustracja do artykułu wezly.jpg

STARY DWÓR nad Zalewem Siemianówka to coraz popularniejsze miejsce wypadowe, zwłaszcza w letnim sezonie turystycznym, i cieszy się popularnością nie tylko wśród rodzin z dziećmi, ale też okazuje atrakcyjnym kierunkiem dla zorganizowanych grup obozowych czy kolonijnych – szczególnie że obok możliwości uprawiania tutaj licznych sportów wodnych, znajduje się tu także bogata infrastruktura rekreacyjna, m.in. kompleks boisk sportowych, ścianka wspinaczkowa czy inne obiekty małej architektury (plac zabaw, wiaty ogniskowe).

Ilustracja do artykułu mks biale zubry.jpg

Identyfikacja wizualna to istotny atrybut każdej drużyny, dlatego nie mogło jej zabraknąć również w przypadku Młodzieżowego Klubu Sportowego "Białe Żubry" Narewka, który dzięki wsparciu Urzędu Gminy Narewka oraz kreatywności Prezesa Klubu - Jarosława Kamieńskiego, przyodział nowe "klubowe szaty", znakowane zarówno logotypami Gminy Narewka, jak i Klubu.

Ilustracja do artykułu zmn_IMG_2472.jpg

Najpierw zbiórka pod wiatą i krótkie wyjaśnienie konkursowych zasad, potem losowanie numerów stanowisk i przejście na miejsce zawodów, czyli w okolice sztucznego zbiornika wody przy Stanicy Kajakowej w Narewce. Tak rozpoczęła się zupełnie nowa inicjatywa rekreacyjna - ZAWODY WĘDKARSKIE - którą we wzajemnej współpracy zorganizowali po raz pierwszy Urząd Gminy Narewka oraz Młodzieżowy Klub Sportowy "Białe Żubry" Narewka.

Ilustracja do artykułu maratony.jpg

8 sierpnia 2021 r. w Narewce wystartujemy już po raz jedenasty! W Puszczy Białowieskiej zachowały się ostatnie obszary europejskiego lasu pierwotnego. Żyje też tutaj największa populacja wolnego żubra na świecie. Dlatego bez Puszczy Białowieskiej nasza rowerowa podróż po Polsce Wschodniej byłaby niepełna.

Ilustracja do artykułu tropem bialych zubrow mini.png

15 sierpnia 2021 r. godz. 13:00! Szykujcie formę i rowery! Zapraszamy wszystkich do wspólnej przejażdżki z atrakcjami na trasie!

Ilustracja do artykułu IMG_20210607_141342.jpg

Biedrycki Mateusz – w roku szk. 2020/2021 uczeń kl. VIII Szkoły Podstawowej w Narewce, wyróżniający się sportowiec, zawodnik Klubu Sportowego „Parkiet Hajnówka” (trenujący pod opieką Pana Romana Sacharczuka) odnoszący sukcesy w lekkiej atletyce (biegi długie).

Ilustracja do artykułu kajaki 13.jpg

29 maja, zgodnie z planem, o godzinie 10:00, rozpoczęliśmy naszą przygodę z wiosłem, którą dzieciakom z okazji ich nadchodzącego święta, czyli DNIA DZIECKA, zafundowała Gmina Narewka.

Ilustracja do artykułu rajd rowerowy morsów.webp

Zapraszamy do wspólnej majowej przejażdżki już w niedzielę 16 maja! Start: godz. 14:00 przy Urzędzie Gminy w Narewce.

Ilustracja do artykułu zmn_153682820_192588645989981_2871998372728023180_n.jpg

W odpowiedzi na prośby rodziców uczniów z naszej gminy, na STADIONIE w NAREWCE został przygotowany specjalny TOR NARCIARSKI dla najmłodszych.

Ilustracja do artykułu zielone wyzwania tymbark.jpg

Do wygrania sprzęt sportowy i treningi ze szkoleniowcami z Polskiego Związku Piłki Nożnej!

Ilustracja do artykułu klub morsa.jpg

Pierwszy taki klub morsów w historii Gminy Narewka!

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony