I rajd rowerowy "WOKÓŁ SKUPOWA"

"Sport to zdrowie" - każdy Ci to powie :) Dobrze wiedzą o tym również mieszkańcy Gminy Narewka, a także odwiedzający nasze okolice miłośnicy rowerowych szlaków, którzy w niedzielę 6 września przemierzali wspólnie 10. kilometrową trasę wokół Skupowa i dotleniali swoje płuca w ramach rajdu wiodącego przez puszczę.

I Rajd Rowerowy "Wokół Skupowa" już za nami, uczestnicy dopisali, frekwencja była wysoka! Ideą rajdu, którego organizatorami byli, KGW "Okulanka" oraz Narewka Kultur i Pokoleń było propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego stylu życia, a także popularyzacja turystyki rowerowej w naszej gminie.

W rajdzie wzięli udział mieszkańcy Skupowa, duzi i mali, rodzice wspólnie ze swoimi pociechami, seniorki z Klubu Senior+ z Lewkowa Starego, członkowie Mks Białe Żubry Narewka, turyści, ale i rowerzyści z Narewki, Siemianówki, Osowego, Lewkowa, Białegostoku itd.

Urokliwa trasa, o długości 10 km, wiodła wokół Skupowa.Pogoda dopisała, humory też! Na mecie czekało na uczestników ognisko i poczęstunek przygotowany przez KGW "Okulanka".

Organizatorzy dziękują za wsparcie finansowe Gminie Narewka, a zastępcy wójta - panu Łukaszowi Zasim - za udział w wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy na kolejną edycję rajdu za rok !!!

Poniżej promo-video z przebiegu rowerowej eskapady. Zachęcamy do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=PiwvoxMvOJo&feature=share&fbclid=IwAR2eIOXzFtS7iBR91tFK2YVfYYlVIulLESFAlziuRGs1qKsBd8KQ83_g_BM

 

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony