Klub Morsa "Narewka Naturalnie" oficjalnie otwarty!

Pierwszy taki klub morsów w historii Gminy Narewka!

Jak pokazują zdjęcia poniżej, „fajne czapy” (aktualnie mocno ośnieżone!) mają nie tylko słomiane parasole na plaży przy rzece w centrum Narewki, ale też od soboty 30 stycznia 2021 r. członkowie lokalnego KLUBU MORSA o sympatycznej nazwie „NAREWKA NATURALNIE”!

Brzmi znajomo? Nic dziwnego. To przecież hasło promocyjne z nowego logo naszej gminy, na którym honorowe miejsce zajmuje postać żubra, występującego tu w oficjalnych barwach Gminy Narewka. Od teraz identyfikować się z nim będzie także nowopowstały klub morsa, którego członkom - z okazji jego oficjalnego otwarcia - Wójt Gminy Narewka JAROSŁAW GOŁUBOWSKI podarował wyjątkowe gadżety, a zarazem niezbędne atrybuty każdego prawdziwego morsa - CZAPECZKI w wyrazistych, energicznych kolorach, nawiązujących w swej symbolice do biało-niebiesko-zielonej flagi naszej gminy. Od tej pory „narewkowskie morsy” poznamy już z daleka… : )

Relacja z przebiegu wydarzenia, w którym udział wzięli również: Zastępca Wójta Gminy Narewka - ŁUKASZ ZASIM oraz Prezes MKS Białe Żubry, a zarazem powstałego własnie Klubu Morsa "Narewka. Naturalnie!" - JAROSŁAW KAMIEŃSKI, dostępna poniżej. Natomiast wszystkim miłośnikom zimnych kąpieli, którzy zanurzają się w wodach rzeki Narewka oraz Zalewu Siemianówka, życzymy niegasnącego zapału i hartu ducha podczas MORSOWANIA! Pogoda sprzyja – zatem korzystajcie!

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony