Lista stron

 • Ilustracja do artykułu PWK 1.jpg

  "Przyroda, woda i kultura..."

  To tytuł artykułu o Gminie Narewka, który ukazał się w najnowszym wydaniu pisma branżowego Rynek Turystyczny. Oprócz opisu czekających tu na Was atrakcji i zdjęć promujących Narewkę, znajdziecie w nim między innymi zaproszenie na liczne eventy plenerowe, które odbędą się w trwającym właśnie sezonie turystycznym.

 • Ilustracja do artykułu NPT2021-promo.jpg

  Konkurs na "NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY" już trwa!

  5 lipca wystartował regionalny etap XVIII edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Jego celem jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów, które nie tylko wyróżniają się atrakcyjnością turystyczną, ale także są nowatorskie i przyjazne turystom. Co roku Kapituła Konkursu zwraca szczególną uwagę na dostępność produktu turystycznego oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w jego rozwoju.

 • Ilustracja do artykułu 204501285_589918421991391_8228279174918979691_n.jpg

  Gmina Narewka na PIKNIKU NAD ODRĄ w Szczecinie!

  W weekend 19-20 czerwca Gmina Narewka miała okazję "zaprezentować swoje walory" w Szczecinie w ramach wydarzenia PIKNIK nad ODRĄ, gdzie w dwóch różnych lokalizacjach eksponowany był najnowszy numer czasopisma branżowego RYNEK TURYSTYCZNY, z atrakcyjną okładką prezentującą centrum Narewki z lotu ptaka.

 • Ilustracja do artykułu no to w droge.jpg

  No to w drogę! Pobierz bon turystyczny!

  Zachęcamy również do zapisów do bazy PUE ZUS podmiotów mogących przyjmować płatności w ramach Programu POLSKI BON TURYSTYCZNY.

 • Ilustracja do artykułu wypozyczalnia.png

  Chciałbyś popłynąć kajakiem po rzece Narewka lub wypożyczyć rower na przejażdżkę po puszczy?

  Zajrzyj do Stanicy Kajakowej przy ul. Hajnowskiej 33 w Narewce lub zadzwoń pod numer tel. 85 685 80 62!

 • Ilustracja do artykułu zmn_IMG_0756.jpg

  Zaplanuj swoją majówkę z Punktem IT w Narewce!

  Jeśli nie macie jeszcze planów na swój weekendowy wypad, warto odwiedzić PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ przy Stanicy Kajakowej w Narewce, w którym dowiecie się o możliwościach atrakcyjnego spędzenia czasu w Gminie Narewka oraz o ciekawych kierunkach podróży w całym naszym regionie i województwie. Wypożyczycie tu też sprzęty rekreacyjne, m.in. kajaki i rowery. Nasza IT pozostanie dla Was otwarta również od 1 do 3 maja w godzinach 9:00 – 13:00.

 • Ilustracja do artykułu kosy most wieza mini.jpg

  Magia uroczyska "Kosy Most" - poczuj ją już tej wiosny!

  Druga połowa kwietnia niesie ze sobą coraz więcej promieni słońca w ciągu dnia. A ze słoneczkiem – jak wiadomo – wszędzie piękniej… Spójrzcie np. na oświetloną jego blaskiem wieżę widokową w uroczysku „Kosy Most”. Wygląda bajkowo, nieprawdaż?

 • Ilustracja do artykułu IMG-20210408-WA0006.jpg

  "Nieść pokój, kochać ludzi"

  To tytuł wystawy ku pamięci Arcybiskupa MIRONA, która na chwilę przed 11. rocznicą jego śmierci, zagościła tuż przy Galerii im. T. Sołoniewicz w Narewce.

 • Ilustracja do artykułu WT miniaturka.png

  Gmina Narewka miejscem turystycznej destynacji? Oczywiście, że TAK!

  W najnowszym numerze Wiadomości Turystycznych - ze specjalnym dodatkiem WEEKEND w POLSCE 2021 - znajdziecie kartę poświęconą właśnie naszym stronom! Już 8 kwietnia czasopismo w nakładzie 96 tysięcy egzemplarzy trafi do ogólnopolskiej sieci sklepów EMPIK i zagości na ich półkach aż do 7 maja. Liczymy więc, że zainspirowani lekturą poszukiwacze ciekawych miejsc wybiorą właśnie ten kierunek podróży!

 • Ilustracja do artykułu DSC_0634.JPG

  Przyroda budzi się do życia...

  Coraz więcej słońca, coraz więcej wiosny! Co prawda na soczystą zieleń jeszcze chwilę trzeba poczekać, ale przedwiosenne kadry też mogą być inspirujące... Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć zrealizowanych w Gminie Narewka.

Powrót na początek strony