Ilustracja do artykułu biblioteka szkolna.webp

Od 25 maja 2020 roku w każdy wtorek i czwartek od godziny 10°° do 12°°.

Ilustracja do artykułu maseczki i rekawiczki.jpg

Celem stosowania środków ochrony osobistej jest zapobieganie szerzeniu się pandemii. Maseczki i rękawiczki wyrzucone w nieodpowiednim miejscu stanowią zarówno zanieczyszczenie środowiska, jak i zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa!

Ilustracja do artykułu PODR Szepietowo.jpg

Z uwagi na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronowirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID-19, w trosce o zdrowie naszych wystawców, odwiedzających i pracowników, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wspólnie z Polska Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz pozostałymi związkami hodowców zwierząt podjął decyzje o odwołaniu XXVII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym.

Ilustracja do artykułu PGE.jpg

Aktualne informacje o wyłączeniach znajdują się też na stronie internetowej: www.pgedystrybucja.pl/dystrybucja/dla-klienta/informacje-o-wylaczeniach.

Ilustracja do artykułu Baner 250x250.jpg

Od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całego kraju realizowany będzie Powszechny Spis Rolny 2020. Jego wyniki są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo. Służyć będą one władzom lokalnym i centralnym do podejmowania decyzji strategicznych, opartych na analizie danych.

Ilustracja do artykułu lisek.jpg

W terminie od 18 do 23 maja 2020, metodą zrzutów z samolotów, wyłożone zostaną przynęty ze szczepionką przeciwko wściekliźnie u lisów wolno żyjących. Więcej informacji w załącznikach.

Ilustracja do artykułu lewkowo stare biblioteka.jpg

Obowiązują standardowe zasady bezpieczeństwa w związku z Covid-19: pojedyncze wejścia osób w maseczkach, z użyciem rękawiczek i zachowaniem odstępów!

Ilustracja do artykułu biblioteka książki.webp

W związku z epidemią koronawirusa prosimy o przestrzeganie wprowadzonych zasad bezpieczeństwa korzystania z zasobów bibliotecznych.

Ilustracja do artykułu stra żacy.jpg

Niech Św. Florian strzeże Was na każdym kroku i otacza swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności.

Ilustracja do artykułu list polecony.png

W ramach usługi przesyłki dostarczane są bezpośrednio do skrzynki oddawczej adresata.

Ilustracja do artykułu skrzynka pocztowa.png

Obowiązek ten wynika bezpośrednio z przepisów Prawa Pocztowego i dotyczy każdego właściciela nieruchomości. Zamontowanie skrzynki w miejscu ogólnodostępnym, na oznaczonej numerem posesji, pozwala właścicielowi nie tylko być w zgodzie z przepisami prawa, ale również może w znaczący sposób poprawić jakość życia mieszkańców.

Powrót na początek strony