Aktualności

Ilustracja do artykułu szycie maseczek.webp

Akcja szycia maseczek w narewkowskim GOK-u spotyka się z entuzjazmem i odzewem coraz większej liczby osób. Wsparł ją również Wójt Gminy Narewka!

Ilustracja do artykułu szycie maseczek.webp

Chciałbyś się w nią włączyć, ale nie wiesz jak? Wskazówki znajdziesz poniżej !!!

Ilustracja do artykułu akt prawny.webp

wprowadzone ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Ilustracja do artykułu herb gm narewka.png

Zgłoszeń można dokonywać w następujący sposób: 1) przesłanie zgłoszenia pocztą tradycyjną na adres urzędu lub skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@ug.narewka.wrotapodlasia.pl, 2) złożenie zgłoszenia w biurze podawczym urzędu.

Ilustracja do artykułu poradnia_pp_hajnowka.jpg

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Hajnówce otrzymała wskazanie Podlaskiego Kuratora Oświaty do wydawania orzeczeń i opinii w rejonie swojego działania dla dzieci i uczniów niesłyszących, słabosłyszących, niewidomych, słabowidzących, z autyzmem, w tym zespołem Aspergera.

Ilustracja do artykułu Apel list.jpg

Epidemia w Polsce dopiero zaczyna się rozwijać. Trzy tygodnie temu inne kraje Europy były na podobnym etapie. Dziś tylko od nas samych, od naszych decyzji zależy, w jakiej sytuacji nasz kraj i region będzie za kilka tygodni. (...) Dlatego w tym szczególnym czasie najgłośniej musi wybrzmieć jedno zdanie: "ZOSTAŃMY W DOMU!"

Ilustracja do artykułu herb gm narewka.png

Jednocześnie informujemy, że transmisja XVII sesji Rady Gminy Narewka - zwołanej w trybie nadzwyczajnym - odbyła się w dniu 24 marca 2020 r. o godz. 18:00.

Ilustracja do artykułu akt prawny.webp

dotyczące przedłużenia czasowego zawieszenia działalności na terenie województwa podlaskiego w terminie do 10 kwietnia 2020 r. : 1) wszelkich placówek wsparcia dziennego; 2) żłobków; 3) klubów dziecięcych; 4) centrów integracji społecznej; 5) klubów integracji społecznej; 6) dziennych domów i klubów seniora, w tym placówek działających w ramach Programu Senior +; 7) środowiskowych domów samopomocy; 8) warsztatów terapii zajęciowej.

Ilustracja do artykułu wirus.jpg

W celu ochrony życia i zdrowia mieszkańców przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 i rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej u ludzi wywołanej tym wirusem zakazuje się handlu przy ul. Targowej 74 i miejscu handlu przy ul. 3 Maja 38 w Hajnówce.

Ilustracja do artykułu wirus.jpg

Bądźmy odpowiedzialni za swoje zdrowie i zdrowie naszych bliskich! Osoby, które nie zastosują się do zasad kwarantanny, będą pociągane do odpowiedzialności. Przypominam, iż w Naszej społeczności nie da się zataić faktu, że ktoś wrócił właśnie z zagranicy!!!

Ilustracja do artykułu Wieści Podlaskie (logo).png

Ze względu na trwające ograniczenia możliwości dystrybucji wersji papierowej dwutygodnika "Wieści Podlaskie" na prośbę jego redakcji zamieszczamy wersję elektroniczną do pobrania w załączniku.

Ilustracja do artykułu wirusek kulki.webp

Aby skutecznie chronić zdrowie nas wszystkich wprowadzamy do odwołania ograniczenia w osobistym sposobie załatwiania spraw w obiektach PODR Szepietowo. Co do zasady proponujemy kontakt wyłącznie telefoniczny, mailowy lub pisemny aby ograniczyć sytuacje sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Powrót na początek strony