Lista stron

 • Ilustracja do artykułu 242059311_6193635757372988_8122477563536202940_n.jpg

  Remonty dróg gminnych

  Trwa remont drogi gminnej nr 155586B z BOROWEGO do PASIEK oraz uliczek wewnętrznych w Nowej Łuce. Prace, mające na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa użytkowników ruchu na wskazanym odcinku, realizowane są ze środków własnych z budżetu Gminy Narewka.

 • Ilustracja do artykułu sygnał alarmowy.webp

  Uruchomienie syren alarmowych w dniu 17.09.2021 r.

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku informuje, iż w dniu 17 września 2021 r., jednostki samorządu terytorialnego (posiadające centrale alarmowe) na terenie województwa uruchomią syreny alarmowe w celu upamiętnienia 82. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę.

 • Ilustracja do artykułu Logo Cyfrowe Podlaskie 500 piks szerokosci.png

  "Cyfrowe Podlaskie" - bezpłatne szkolenia dla KGW, Klubów Seniora, grup hobbystycznych oraz osób indywidualnych

  Założeniem projektu jest podniesienie wiedzy mieszkańców regionu na temat wykorzystania technologii informatycznych w życiu codziennym i zawodowym, zaś dodatkowym pragnieniem organizatorów - integracja środowisk lokalnych, podczas wspólnego pozyskiwania wiedzy i podnoszenia kompetencji cyfrowych. Uczestnicy zajęć otrzymują materiały szkoleniowe oraz jest im zapewniony poczęstunek podczas przerw kawowych.

 • Ilustracja do artykułu IMG_2915.JPG

  Złote Gody 2021

  50 lat temu, wypowiadając sakramentalne „TAK”, z ufnością przyrzekali sobie dzielić razem dobre i złe chwile. Ich piękna historia służy dziś za wzór i przykład dla młodych pokoleń, jak budować trwały i świadomy związek małżeński...

 • Ilustracja do artykułu uczta folk mini.png

  "Uczta folklorystyczna" - koncert plenerowy w hajnowskim amfiteatrze

  Organizatorzy 40. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej zapraszają na Koncert Plenerowy "Uczta folklorystyczna" 17 września 2021r., godz. 20.30, Amfiteatr Miejski w Hajnówce.

 • Ilustracja do artykułu IMG_3165.JPG

  Finał Pucharu Polski NordicWalking już za nami!

  Co to były za emocje! 11 września br. Hajnówka stała się ogólnopolską stolicą Nordic Walking – na skraju malowniczej Puszczy Białowieskiej, na terenie Nadleśnictwa Hajnówka odbył się wielki Finał Pucharu Polski Nordic Walking – już IX edycja w naszym regionie!

 • Ilustracja do artykułu IMG_3073.JPG

  Narewka artystyczną mekką? I Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski właśnie trwa!

  Ścisłe centrum Narewki nad biegnącą tędy rzeką mieni się już kolorami jesieni. Żółknące na drzewach liście nie muszą się jednak kojarzyć tylko i wyłącznie z pożegnaniem lata – mogą stać się zwiastunem polskiej złotej jesieni oraz… zapowiedzią "I Międzynarodowego Pleneru Rzeźbiarskiego", którego organizatorem jest Urząd Gminy Narewka.

 • Ilustracja do artykułu ceeb.png

  1 lipca br. rozpoczął się proces składania deklaracji o źródłach ciepła i spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

  Obywatele mogą składać deklaracje on-line lub w wersji papierowej. Do chwili obecnej złożyli ponad 225000 deklaracji w ramach aplikacji CEEB. To świetny wynik, który nie byłby możliwy bez Państwa zaangażowania, za które serdecznie dziękujemy!

 • Ilustracja do artykułu KRUS nowa miniaturka.png

  Konkurs dla Młodzieży "Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa"

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku przypomina o trwającym do dnia 30 września Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa”.

 • Ilustracja do artykułu Podlaskie Lokalnie-FB-post-1080x1080 - Rozwój Instytucjonalny.png

  Konkurs na rozwój instytucjonalny młodych NGO

  Rozpoczął się kolejny nabór wniosków mikrodotacyjnych, w objętym Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego, projekcie Podlaskie Lokalnie. Odbywa się on w ramach I Konkursu na rozwój instytucjonalny Młodych Organizacji Pozarządowych. Konkurs ma służyć rozwojowi instytucjonalnemu młodych organizacji pozarządowych, który może polegać na takich działaniach jak: szkolenia dla członków organizacji (w tym wolontariuszy), zakup sprzętu komputerowego, stworzenie strony internetowej, zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia działalności misyjnej, doposażenie biura Wnioskodawcy etc. W ramach konkursu na rozwój instytucjonalny młodych organizacji pozarządowych nie będą finansowane Inicjatywy lokalne. Celem konkursu jest rozwój organizacji Wnioskodawcy.

Powrót na początek strony