Lista stron

 • Ilustracja do artykułu fundacja białoruś.png

  Tygodnik Białoruski #20

  czyli wieści zza wschodniej granicy.

 • Ilustracja do artykułu nieruchomosci.webp

  Praca w UG Narewka!

  Stanowisko: referent ds. nieruchomości. Termin składania ofert upływa 23 kwietnia 2021 roku o godz. 12.00.

 • Ilustracja do artykułu 14whr_coverFB_1920x730_mhp.jpg

  Ruszyła 14. edycja Plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku 2020” - zgłoś projekt!

  Muzeum Historii Polski, we współpracy z portalem historia.org.pl, po raz czternasty ogłasza Plebiscyt „Wydarzenie Historyczne Roku”, którego celem jest uhonorowanie organizatorów, twórców oraz inicjatorów najciekawszych przedsięwzięć historycznych w minionym roku. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 kwietnia do 31 maja 2021 r. przez stronę www.whr.muzhp.pl.

 • Ilustracja do artykułu pi pierwsze rodzina.png

  "Po pierwsze rodzina" - nabór wniosków do programu rusza 9 kwietnia!

  Projekt, w ramach którego organizacje z trzeciego sektora mogą uzyskać dotację w wysokości od 50 000 zł do 1,5 miliona zł na przedsięwzięcia tworzące przyjazne otoczenie dla rodziny, a wniesienie wkładu własnego nie jest wymagane!

 • Ilustracja do artykułu webinaroum praca mini.png

  Wsparcie dla osób poszukujących pracy

  Już w czerwcu rusza III edycja darmowego projektu online Career Boost. Eksperci UBS wraz z grupą trenerów - wolontariuszy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy. Naszym projektem chcemy pomóc osobom, które m.in. straciły pracę przez sytuację wywołaną Covid-19, zmuszone są zmienić pracę, a także dla studentów i osób szukających swojej pierwszej pracy w tych trudnych czasach.

 • Ilustracja do artykułu referent new.webp

  Praca w GOPS Narewka!

  Stanowisko: referent.

 • Ilustracja do artykułu dundacja bialorus.png

  Tygodnik Białoruski #18 i 19

  czyli aktualne informacje zza wschodniej granicy.

 • Ilustracja do artykułu nieprzecietni mini.png

  "Nieprzeciętni 2021" - wystartował plebiscyt radiowej CZWÓRKI

  Czwórka po raz kolejny ruszyła na poszukiwania wyjątkowych osobowości ­– młodych ludzi, którzy tworzą niebanalne rzeczy i mają nietypowe zainteresowania. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2021” można zgłaszać od 22 marca do 18 kwietnia. Formularz może wypełnić każdy ­– sam zainteresowany, jak również rodzina i przyjaciele. Cały plebiscyt potrwa do 24 czerwca.

 • Ilustracja do artykułu Polska od kuchni informacje o nagrodach.jpg

  Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

  Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta - Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”. Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 20 kwietnia 2021 r. !

 • Ilustracja do artykułu irwir mini.jpg

  Moja sytuacja w okresie koronawirusa - ankieta

  W Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk szukamy odpowiedzi na pytanie, jak pandemia wpłynęła na Państwa życie: rodzinne, zawodowe, społeczne. Dlatego ponownie zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc o podzielenie się z nami informacjami o tym, jak pandemia wpłynęła na Wasze życie.

Powrót na początek strony