Lista stron

 • Ilustracja do artykułu jarmark.jpg

  II Jarmark Bożonarodzeniowy w Hajnówce

  Będzie nam niezmiernie miło widzieć Państwa 20 grudnia 2020 r. na tym wydarzeniu (o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna!) W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail: puszczykowglos@gmail.com

 • Ilustracja do artykułu mistrzowie agro.jpg

  MISTRZOWIE AGRO w Gminie Narewka!

  Do wtorku 27 października 2020 r. trwa GŁOSOWANIE w ogólnopolskim plebiscycie MISTRZOWIE AGRO (pierwszy etap!). Organizatorami tej akcji są ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz dzienniki regionalne. Specjalną nagrodą dla zwycięzców w każdej kategorii plebiscytu (ROLNIK ROKU, SOŁTYS ROKU i KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROKU) będą prestiżowe nagrody oraz zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze na uroczystą galę rozdania nagród! Wspierajmy zatem "swoich" i oddajmy na nich głos!

 • Ilustracja do artykułu word bstok.png

  WORD Białystok - nowe zasady Ośrodka

  Mimo, że Białystok znalazł się w czerwonej strefie WORD Białystok dalej pracuje pełną parą! Wszystkie zaplanowane egzaminy odbywają się bez zakłóceń i bez kolejek. Dla bezpieczeństwa klientów i pracowników – w związku z sytuacją epidemiologiczną – wchodzi w życie kilka przepisów porządkowych.

 • Ilustracja do artykułu korona miniatura.png

  "Bezpieczny Senior" - kampania Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej

  W trosce o bezpieczeństwo obywateli w związku ze znaczącym w ostatnim czasie wzrostem zakażeń koronawirusem Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało kampanię pod hasłem "Bezpieczny Senior". To m.in. spot telewizyjny i radiowy, kampania w mediach społecznościowych i w prasie, plakaty dedykowane placówkom dla osób starszych. W przygotowanych materiałach apelujemy do seniorów i reszty społeczeństwa o stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii.

 • Ilustracja do artykułu logo_krus.jpg

  Świadczenie wyrównawcze

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że osoby mające status działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów politycznych, które otrzymują z KRUS świadczenia emerytalno-rentowe w kwocie niższej niż 2.400 zł brutto miesięcznie mogą wystąpić do jednostki organizacyjnej KRUS (Oddział Regionalny lub Placówka Terenowa KRUS) z wnioskiem o świadczenie wyrównawcze.

 • Ilustracja do artykułu mozg.webp

  Otwarcie GABINETU ROZWOJU OSOBISTEGO w Narewce

  Informujemy o otwierającym się z dniem 19 października 2020 r. w Narewce GABINECIE ROZWOJU OSOBISTEGO „uSteru”, w którym będzie można uzyskać szeroko pojęte wsparcie psychologiczne.

 • Ilustracja do artykułu dom.png

  Konkurs "O Kryształową Cegłę" przedłużony

  na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach granicy UE

 • Ilustracja do artykułu logo_krus.jpg

  Losowanie hulajnóg dla dzieci, które ukończyły kurs e-learningowy

  9 października 2020 r. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które ukończyły kurs e-learningowy i przesłały do 30 września br. certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym.

 • Ilustracja do artykułu logo_krus.jpg

  Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

  9 października w Centrali KRUS miało miejsce rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich.

 • Ilustracja do artykułu logo_krus.jpg

  II Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”

  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że termin składania prac konkursowych został przedłużony do 20 października 2020 r.

Powrót na początek strony