Funkcjonowanie WORD BIałystok w trudnych warunkach zimowych

Mimo ataku zimy plac egzaminacyjny w Białostockim WORDzie jest czarny i przejezdny. Auta i egzaminatorzy czekają na kandydatów, którzy zdecydują się - mimo zimy i śniegu - zdawać egzaminy. Jeżeli jednak dojazd na Wiewiórczą 64 okaże się niemożliwy Dyrekcja Ośrodka prosi o wcześniejszy kontakt mailowy: każdy kto nie później niż godzinę przed datą wyznaczonego egzaminu odwoła go ze względu na trudne warunki atmosferyczne i kłopoty z dotarciem do WORD może od razu wyznaczyć nowy termin na koszt Ośrodka.

Wszystkie zaplanowane na wtorek (26.01.2021) egzaminy w Filii WORD w Bielsku Podlaskim zostały odwołane z powodu bardzo trudnych warunków drogowych. Wprawdzie plac manewrowy był na bieżąco odśnieżany i przygotowany do egzaminowania, ale śnieg na ulicach Bielska Podlaskiego oraz problemy z dotarciem do siedziby Filii Ośrodka sprawiły, że - na prośbę kandydatów - zaplanowane 26.01.2021 egzaminy zostały odwołane.

Specjalnie dla swoich klientów Ośrodek otwiera Filię w czwartek (28.01.2021) i zaprasza do zapisów. W pierwszej kolejności przyjmowani będą kandydaci z odwołanych terminów egzaminacyjnych.

W sprawie nowych terminów egzaminów w Bielsku Podlaskim należy kontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta pod numer 691 269 691 lub 733 255 205. Z powodu krótkiego terminu przy zapisach na czwartek (28.01.2021) pracownicy Ośrodka proszą NIE KORZYSTAĆ z systemu info-car.pl.

 

 

Powrót na początek strony