"Mistrz Wypracowań" - konkurs dla osób z "lekkim piórem"

Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań". Jest on skierowany do osób, które mają „lekkie" pióro i chcą się „sprawdzić" w pisaniu wypracowań na tematy powiązane z językiem polskim.

Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają  liczne wartościowe nagrody. Dzięki współpracy z serwisem legimi.pl dla każdego uczestnika konkursu przewidzieliśmy nagrodę. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Zabawa jest podzielona na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy", w której poza wymienionymi wcześniej osobami udział brać mogą również dorośli i nauczyciele. Wszystkie wypracowania uczestników zostaną sprawdzone i ocenione przez moderatora konkursu. Jakość nadesłanej pracy a także poprawność językowa i ortograficzna wpływa na liczbę otrzymanych punktów.

Więcej infromacji dotyczących zabawy znajdziecie Państwo pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
- najnowsza konsola Xbox Series X,
- najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
- najnowsza Konsola Xbox Series S,
- Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8',
- Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
- opaski sportowe Mi Smart Band 5.
- dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w zabawie KAŻDY uczestnik (który zdobędzie minimum 1 punkt) otrzyma gwarantowaną nagrodę - darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!

Do zobaczenia na Dyktanda.pl
Zespół Dyktanda.pl

Powrót na początek strony