Nagrody i dyplomy już rozdane, czyli final konkursu plastycznego "Bezpieczna Narewka zimą"!

22 stycznia b.r. w narewkowskiej podstawówce odbyło się wręczenie nagród uczestnikom rozstrzygniętego przed kilkoma dniami konkursu plastycznego pt. „BEZPIECZNA NAREWKA ZIMĄ”, dedykowanemu dzieciom z Gminy Narewka w wieku od 6 do 10 lat (na okres trwających wówczas ferii zimowych) - przy wzajemnym wsparciu i zaangażowaniu jego pomysłodawców, a zarazem organizatorów, tj. Komendanta Powiatowej Policji w Hajnówce, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Narewce oraz Wójta Gminy Narewka.

Przewidziane w konkursie nagrody rzeczowe dla laureatów oraz upominki i dyplomy dla wszystkich konkursowiczów odebrali obecni na zajęciach uczniowie, którzy powrócili z początkiem bieżącego tygodnia do nauki stacjonarnej w szkole. Swoją obecnością zaszczycił również Wójt Gminy Narewka – Jarosław Gołubowski, który wspólnie z Panią Dyrektor – Lillą Tarasiewicz pogratulowali w imieniu swoim oraz Komendanta Powiatowego Policjipodinspektora Jakuba Ciulkina wszystkim dzieciom, jakie przystąpiły do konkursowych zmagań i przygotowały ciekawe prace plastyczne.

Te najwyżej ocenione przez komisję - nagrodzone miejscami na podium - docelowo zostaną wyeksponowane w budynku hajnowskiej policji, w powstającej właśnie salce edukacyjnej, jaka oficjalnie funkcjonować będzie pod nazwą: „Dziecięca Komenda Policji w Hajnówce".

Uczniom, którzy z różnych przyczyn byli dzisiaj nieobecni w szkole, nagrody ufundowane przez KPP Hajnówka oraz Gminę Narewka zostaną dostarczone w terminie późniejszym. Raz jeszcze gratulujemy wszystkim uczestnikom i gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

Powrót na początek strony