Komunikat dla klientów Powiatowego Urzędu Pracy w Hajnówce

Od 26 marca 2020 r. zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa klientów.

 

Szanowni Państwo,

Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce czasowo zmienia model swojego funkcjonowania.

Od dnia 26 marca 2020 r. w związku ze zmianą rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz wprowadzeniem dalszych ograniczeń, a także troską o zdrowie i bezpieczeństwo osób bezrobotnych, pracodawców oraz pracowników urzędu pracy, zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa klientów.

Oznacza to, że do odwołania siedziba PUP w Hajnówce będzie zamknięta, a do siedziby urzędu wpuszczani będą wyłącznie pracownicy PUP.

Sytuacja ta nie oznacza, że pracownicy urzędu przerwą pracę. Na bieżąco będą rozpatrywane wszystkie sprawy, pisma i zgłoszenia przesyłane do PUP za pośrednictwem internetowych formularzy, poczty tradycyjnej oraz elektronicznej, a także telefonicznie.

Dodatkowo przy głównym wejściu do siedziby urzędu przy ul. Piłsudskiego 10A w Hajnówce została umieszczona skrzynka wrzutowa na korespondencję.

Odpowiedzi na otrzymane zapytania oraz wydane decyzje administracyjne przesyłane będą elektronicznie lub tradycyjną pocztą.

Wszystkie komunikaty o bieżącej działalności urzędu, w tym informacja o wznowieniu bezpośredniej obsługi klientów są i będą publikowane na stronie głównej urzędu – hajnowka.praca.gov.pl.

Hajnówka, 2020.03.25

Z poważaniem,

Dyrektor

Powiatowego Urzędu Pracy

w Hajnówce

Marek Roszczenko

 

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 212

Powrót na początek strony