"Kupuj świadomie - PRODUKT POLSKI"

W obecnej sytuacji, pandemii koronowirusa, która niesie za sobą negatywne skutki dla gospodarki, ważne jest, żeby wesprzeć polskich przedsiębiorców i rolników. Możemy to zrobić wspólnie, zachęcając do zakupu polskich produktów.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, jednostka administracji rządowej podległa Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przygotowuje informacyjną kampanię społeczną, promującą patriotyzm konsumencki w naszych codziennych zakupach. Aż 79 groszy z każdej wydanej 1 złotówki zostaje w Polsce, jeżeli kupimy polski produkt, a tylko 25 groszy, jeśli kupimy produkt zagraniczny. Do właściwej identyfikacji produktów rolno-spożywczych służy oznaczenie PRODUKT POLSKI. Gwarantuje ono, że produkt został wyprodukowany w kraju z polskich surowców.


Należy podkreślić, że oznaczenie PRODUKT POLSKI jest darmowe dla producentów, czyli nie płacą za jego wykorzystywanie.
W imieniu wszystkich polskich przedsiębiorców – pracodawców i podatników – zapraszamy Państwa do włączenia się w prowadzoną przez nas kampanię. Razem możemy pomóc naszym przedsiębiorcom i rolnikom. Bardzo liczymy na Państwa pomoc i zaangażowanie. Będziemy wdzięczni za wszelkie formy poparcia akcji np. nagranie krótkiego filmiku ze wsparciem kampanii promującej kupowanie polskich produktów lub też np. przesłanie zdjęcia z tabliczką/kartką z hasztagiem #ProduktPolski i kilkoma słowami poparcia. Filmy te będą wykorzystane w mediach społecznościowych dedykowanych kampanii. Głęboko wierzymy, że Państwo przyczynią się do rozpropagowania trendu zakupu polskich produktów.

Prowadzona przez nas kampania społeczna nie reklamuje konkretnej marki, ale propaguje pewną treść. Pragniemy, aby w dobie kryzysu spowodowanego koronawirusem, takimi działaniami, zwiększyć sprzedaż rodzimych produktów i wspólnymi siłami wspierać polską gospodarkę, by możliwie jak najmniej ucierpiała.

Prosimy również, aby udostępniali Państwo na swoich profilach Facebook post dot. kampanii #kupujświadomie #Produktpolski,

https://www.facebook.com/MRiRW/posts/3913943875284217

 

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 312

Powrót na początek strony