Personel Ośrodka:

Kierownik mgr Elżbieta Potoniec tel: 85 730-94-63

e-mail: elzbieta.potoniec@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Księgowa  Katarzyna Lewsza tel: 85 730-94-63

e-mail: katarzyna.lewsza@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Starszy specjalista pracy socjalnej mgr Wioleta Bartoszuk tel: 85 655-49-70

e-mail: wioleta.bartoszuk@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Specjalista Pracy Socjalnej Alina Leoniewska tel: 85 655-49-87

e-mail: a.leoniewska@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Pracownik socjalny mgr Anna Charkiewicz tel: 85 655-49-70

e-mail: anna.charkiewicz@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Referent ds. świadczeń rodzinnych i świadczeń z funduszu alimentacyjnego

Anetta Adamowicz tel: 85 655-49-87

e-mail: anetta.adamowicz@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Asystent rodziny mgr Barbara Bielawska tel: 85 655-49-87

e-mail: barbara.bielawska@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

Opiekunki środowiskowe:

Feliksa Borkowska

Bożena Nieścieruk


Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 964

Powrót na początek strony