Race Around Poland 2022 w Narewce!

W sobotę 23 lipca z mostu w Obórkach (pod Warszawą) wystartował NAJdłuższy i NAJtrudniejszy wyścig rowerowy w Polsce – Race Around Poland, którego trasa wynosi 3600 km.

Race Around Poland to odpowiedź na rosnącą popularność kolarstwa długodystansowego. Przed telewizorami kibicujemy zawodowym kolarzom, ale sami też rwiemy się na rower. Jako amatorzy rozpoczynający swoją przygodę z tym sportem w bardzo różnym wieku, nie mamy szans na rywalizację w Tour de France czy Mediolan – San Remo. Zawsze jednak możemy bić własne rekordy - rekordy dystansu!!!

"Zaliczając" swoje pierwsze 100 kilometrów, mamy ochotę na 200, 400 czy 1000. A może nawet na 3300? Dokładnie tyle kilometrów pokonają zawodnicy na trasie NAJdłuższego i NAJtrudniejszego Wyścigu w Polsce - #RAP2022, docierając do ostatniego z Punktów Kontrolnych na trasie - Stanicy Kajakowej w NAREWCE. To tutaj zregenerują swoje siły i sprawdzą stan techniczny pojazdów, po to by ruszyć w dalszą podróż i bezpiecznie dotrzeć do mety w stolicy kraju (3600 km)!

Pierwszego zawodnika w Gminie Narewka spodziewamy się już w najbliższą sobotę 30 lipca 2022!

Wypatrujcie i kibicujcie :) A na ten moment ich aktualne lokalizacje podejrzyjcie tutaj: https://rap2022.bbtracker.pl/

RAP 2022 v ost !.png

 

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 788

Powrót na początek strony