Promocja Gminy Narewka na Tour Salon MTP w Poznaniu

Przy tej okazji chcemy zwrócić się do szeroko pojętego grona podróżników wahających się przed podjęciem decyzji o wizycie w naszych stronach i wyraźnie zaakcentować, iż ogłoszony, a następnie przedłużony do końca listopada br. STAN WYJĄTKOWY objął TYLKO CZĘŚĆ terenu gminy Narewka, tj. 4 okręgi ewidencyjne: Babią Górę, Gruszki oraz Stare i Nowe Masiewo.

Tour-Salon w Poznaniu już za nami. Był to ostatni event branżowy w tym sezonie, w ramach którego Gmina Narewka - za pomocą swojej promocyjnej okładki na miesięczniku „Rynek Turystyczny” oraz za sprawą artykułu na łamach wspomnianego czasopisma - zaprezentowała posiadane walory wystawcom i gościom, którzy po turystyczne inspiracje udali się właśnie na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Przy tej okazji chcemy zwrócić się do szeroko pojętego grona podróżników wahających się przed podjęciem decyzji o wizycie w naszych stronach i wyraźnie zaakcentować, iż ogłoszony, a następnie przedłużony do końca listopada br. stan wyjątkowy objął tylko część terenu gminy Narewka, tj. 4 okręgi ewidencyjne: Babią Górę, Gruszki oraz Stare i Nowe Masiewo.

Zdajemy sobie jednak sprawę, iż nie każdy planujący swój wyjazd turysta zadaje sobie trud, aby to dokładnie sprawdzić i prawdopodobnie z marszu uznaje, iż cały Region Puszczy Białowieskiej jest wyłączony z ruchu turystycznego. Chcemy więc wyprowadzić Państwa z tego błędu i zapewnić, iż w nieobjętej stanem wyjątkowym strefie na obszarze naszej gminy, m.in. w samej miejscowości Narewka czy we wsiach turystycznych w pobliżu Zalewu Siemianówka, mogą Państwo nadal spędzić swój urlop lub wolny weekend.

Wykaz miejsc do zakwaterowania odnajdziecie m.in.: na naszej stronie internetowej: http://www.narewka.pl/pl/turystyka/agroturystyka/, a o tym, co do odkrycia, spróbowania i przeżycia w dostępnej części naszego regionu, dowiecie się w Centrum Turystyki i Promocji „Kraina Żubra”: https://www.facebook.com/centrum.kraina.zubra oraz w LOT Region Puszczy Białowieskiej: https://www.facebook.com/RegionPuszczyBialowieskiej

Warto także zajrzeć tutaj: https://bialowieza.travel/

Jesień w naszych stronach też jest piękna… – zapraszamy w imieniu lokalnej branży turystycznej!

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 294

Powrót na początek strony