"Dobre Dzieło"

15 października br. Wójta Gminy Narewka – Jarosława Gołubowskiego odwiedzili przedstawiciele lokalnej inicjatywy oddolnej "Dobre Dzieło", zrzeszającej wolontariuszy chcących działać na rzecz szeroko pojętego rozwoju Gminy Narewka. Spotkanie z młodymi działaczami - panią Noemi Siewko oraz panem Danielem Sjargi było okazją do wymiany informacji, a także do konstruktywnych rozmów na temat możliwości współdziałania Gminy Narewka ze wskazaną grupą inicjatywną na wielu różnych płaszczyznach i obszarach w celu jak najskuteczniejszego zaspokajania określonych potrzeb lokalnego społeczeństwa, co przekładałoby się na wzrost komfortu oraz jakości życia mieszkańców gminy Narewka.

Pierwsze wspólne przedsięwzięcia - na początek w sferze kulturalnej - już wkrótce! W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Narewce odbędzie się cykl spotkań z ciekawymi ludźmi z dalekiego świata, którzy przeprowadzili się… właśnie na Podlasie! Integracyjne spotkania dadzą możliwość poznania obcej kultury, języka, kuchni oraz ciekawostek o poszczególnych krajach i zamieszkujących je ludziach.

Pierwsze z zaplanowanych wydarzeń już w najbliższą sobotę 23 października o godz. 17:00. Na wokandzie – UKRAINA. A w kolejne jesienne piątki lub soboty będziemy mieli szansę dowiedzieć się więcej o STANACH ZJEDNOCZONYCH, CZECHACH oraz BELGII. Szczegóły niebawem! Gorąco zachęcamy absolutnie wszystkich do udziału w spotkaniach!

Wstęp wolny!

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 128

Powrót na początek strony