Gminne Centrum Rehabilitacji w Narewce już działa!

Rewelacyjne wieści dla mieszkańców gminy Narewka! Z początkiem lipca br. rozpoczął swoją pracę Gminny Punkt Rehabilitacji w Narewce, którego siedziba mieści się przy ul. Kolejowej 1 (w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia). Zapisy na BEZPŁATNĄ REHABILITACJĘ już ruszyły!

Punkt jest otwarty w każdy WTOREK i CZWARTEK miesiąca, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach 8:00 - 16:00.

Aby skorzystać z jego usług, należy przedłożyć SKIEROWANIE od lekarza oraz uzupełnić FORMULARZ REKRUTACYJNY wraz z klauzulą przetwarzania danych osobowych - do pobrania tutaj: http://www.narewka.pl/pl/urzd_gminy/komunikaty_2/gminny-punkt-rehabilitacji-w-narewce.html lub bezpośrednio w Punkcie.

Komplet uzupełnionych dokumentów należy dostarczyć osobiście do ww. Punktu, w godzinach jego pracy.

Tymczasem prezentujemy wnętrze oraz wyposażenie Punktu, który od samego początku funkcjonowania cieszy się popularnością. W gronie oferowanych zabiegów m.in.: KRIOTERAPIA czy POLE MAGNETYCZNE.

Czy tego rodzaju ośrodek był potrzebny? Odwiedzający go pacjenci deklarują, iż stworzona staraniem Urzędu Gminy Narewka placówka zdrowia to "strzał w dziesiątkę"! Cieszymy się zatem i zachęcamy do korzystania ze świadczonych w nim usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych.

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 838

Powrót na początek strony