Wiosenna Narewka wita!

Zapraszamy do kolorowej Narewki, która o tej porze roku jest szczególnie piękna!

Tegoroczna wiosna wyjątkowo leniwie budziła się do życia. Występujące nocami i nad ranem przymrozki nie dawały jej za wygraną, natomiast bardzo skutecznie utrzymywały w przekonaniu, że na sadzenie kwiatków i większe porządki przyjdzie jeszcze właściwa pora. 

I tak tez się stało! Przed minionym weekendem pracownicy Urzędu Gminy w Narewce oraz jednostek podległych zabrali się za intensywne prace porządkowe, w czasie których koszone były trawniki oraz pasy zieleni, a także nasadzane różnorodne kwiaty. Nowe, czyli odświeżone i upiększone oblicze zyskała m.in. okolica Stanicy Kajakowej, Bazy Turystycznej, Amfiteatru, Ośrodka Zdrowia, Szkoły, Galerii, Ośrodka Kultury, Pomnika Ofiar Hitlerowskiego Faszyzmu, Stadionu, a także „zielona strefa relaksu” nad rzeką.

I tak oto te mniej oraz bardziej fikuśne donice nie świecą już pustkami, a przystrzyżona trawka zachęca do pieszych wędrówek. Urządzona w ten sposób przestrzeń wesoło zwiastuje, że wiosnę mamy już na pewno, a do lata i… „zakochania” – jak śpiewał w znanej i lubianej piosence Andrzej Dąbrowski – tylko „jeden krok”… : )

Zapraszamy więc do kolorowej Narewki, która o tej porze roku jest szczególnie piękna!

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 162

Powrót na początek strony