Oświata lista

Lista stron

 • stypendia.png

  Narewkowscy stypendyści!

  Wyróżnieni Stypendium Samorządu Gminy Narewka za wybitne wyniki w nauce osiągnięte w pierwszym półroczu roku szkolnego 2022/2023.

 • sp mini.png

  Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych w SP Narewka

  na rok szkolny 2023/2024 (terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego).

 • MN mini.png

  Maciej Niedźwiedź z Narewki radnym w VI kadencji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego!

  Absolwent Szkoły Podstawowej w Narewce, przewodniczący I kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Narewka, a obecnie uczeń III klasy Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej. Nauka nie poszła w las! 19 stycznia 2023 r. Zarząd Województwa Podlaskiego zaakceptował decyzję komisji konkursowej w sprawie wyboru przedstawicieli do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego. W gronie 24 przedstawicieli radnych młodego pokolenia znalazł się pochodzący z gminy Narewka Maciej Niedźwiedź.

 • zmn_IMG_8539.jpg

  EKO - świadomi

  Nowiutkie pojemniki do segregacji śmieci, które zagościły przy kilku obiektach na terenie gminy Narewka to efekt działania Młodzieżowej Rady Gminy w Narewce.

 • stypendium.png

  Stypendia samorządu gminy Narewka

  dla uczniów Szkoły Podstawowej w Narewce wyróżnionych stypendium samorządu gminy Narewka za osiągnięcia artystyczne lub wybitne wyniki w nauce osiągnięte w drugim półroczu roku szkolnego 2021/2022.

 • wojt i mrg.png

  Wyjątkowe posiedzenie MRG Narewka

  13 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej w Narewce odbyło się posiedzenie Młodzieżowej Rady Gminy Narewka. Oprócz młodego grona radnych II kadencji wzięli w nim udział: Wójt Gmina Narewka - Jarosław Gołubowski, Przewodniczący Rady Gminy Narewka - Anatol Romańczuk, Radna Gminy Narewka - Wioletta Bondaruk, Dyrektor SP Narewka - Lilla Tarasiewicz oraz zaproszony gość - pan Daniel Sjargi.

 • plakat baner.png

  Hajnowskie szkoły średnie – COOL SCHOOLS! Startuje rekrutacja 2022/2023!

  Nie musisz wyjeżdżać z regionu, by zdobyć dobry zawód, wykształcenie i pracę! Hajnowskie szkoły średnie gwarantują solidne przygotowanie do egzaminów, pewne kierunki kształcenia, innowacyjne metody nauczania, możliwość udziału w ciekawych projektach (także tych związanych z zagranicznymi wyjazdami), atrakcyjne stypendia, wsparcie socjalne i… długo by wymieniać! Poznaj walory hajnowskich szkół średnich z lekturą naszego Informatora!

 • zmn_IMG_6678.jpg

  Pokazy sprzętu wojskowego dla uczniów z SP Narewka

  23 marca okazał się nietuzinkowym dniem dla uczniów miejscowej szkoły. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego w ramach odbywających się ćwiczeń taktycznych PUMA-22/BULL RUN XVIII oraz stoisk promocyjnych 11 Mazurskiego Pułku Artylerii im. gen. J. Bema i 16 Dywizji Zmechanizowanej, swoje punkty informacyjno-konsultacyjne rozlokowały również: hajnowska policja oraz WKU Bielsk Podlaski.

 • zmn_IMG_6588.jpg

  Uczniowie SP Narewka przywitali wiosnę!

  21 marca w Narewce okazał się zdecydowanie słoneczny, gwarny i... kolorowy! A to za sprawą uczniów narewkowskiej podstawówki, którzy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przywitali w nietuzinkowy sposób - paradując ulicami Narewki w barwnych strojach ulubionych postaci z bajek.

 • EFC banner.png

  Stypendium Horyzonty Fundacji EFC

  To kompleksowe wsparcie dla uczniów i uczennic, młodych ludzi z aspiracjami i energią do działania, którzy chcą uczyć się w najlepszych szkołach średnich w całej Polsce.

Powrót na początek strony