Stowarzyszenia agroturystyczne

Walory turystyczne gminy Narewka to nie tylko tereny położone wzdłuż malowniczej dolinyrzeki Narewka oraz znaczne obszary kompleksu Puszczy Białowieskiej, łącznie z północnymi fragmentami Białowieskiego Parku Narodowego, ale także zaplecze turystyczne, jakie można tu znaleźć. Wszędzie witają turystów gościnni i dumni mieszkańcy. Dumni ze swojej historii, kultury, tradycji i przyrody. Znani ze swojej umiejętności zgodnego - przez wieki - sąsiedztwa wielu narodów, tj. Polaków, Białorusinów, Litwinów, Ukraińców, a przed wojną i Żydów. Mieszkańcy gminy mogą też być dumni z szacunku do przyrody i praw nią rządzących. Podobnie jest i w przypadku odwiedzających gminę turystów, którzy zawsze są tu mile widzianymi gośćmi, traktowanymi niemalże jak rodzina.

Gmina Narewka to bardzo atrakcyjny i cenny turystycznie region Polski. Wędrówkę po tutejszej okolicy ułatwia kilkaset kilometrów oznakowanych szlaków turystycznych. Dziewicza przyroda, duża ilość ptactwa i zwierzyny, czynna turystyka, wędkarstwo i sporty wodne - spływy kajakowe, żeglarstwo, windsurfing, przejażdżki konne, zwiedzanie okolicy w celu poznania charakterystycznej zabudowy i podziwiania cudownych krajobrazów, cisza i spokój - nie do zdobycia w miastach, stanowiące wizytówkę i bogactwo tych stron.

Wszyscy, którzy przyjadą do gminy Narewka, szukając tych walorów oraz odpoczynku, nie będą zawiedzeni. Wszystkiego tego nie można jednak w pełni doświadczyć bez możliwości spędzenia tu przynajmniej kilku dni. W tym celu niezbędnym jest znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego. Kwatery agroturystyczne, działające na terenie gminy, zapewnią Państwu nie tylko nocleg, ale także wyśmienite wyżywienie, w tym przepyszne potrawy regionalne.

Na różnych portalach, służacych do dokonywania rezerwacji noclegów, znajdą Państwo kontakty do większości lokalnych kwaterodawców. Znaczna ich część należy do stowarzyszeń, na których stronach internetowych znajdziecie szczegółowe opisy kwater, zdjęcia oraz dane niezbędne dla dokonania rezerwacji. Poniżej logotypy wspomnianych stowarzyszeń, po kliknięciu w które przekierowani zostaniecie do szerokiej oferty kwaterunkowo-noclegowej, zlokalizowanej na terenie Gminy Narewka:

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 1155

Powrót na początek strony