Turystyczna Baza Noclegowa w centrum Narewki

Obiekt składa się z 3 domków rekreacyjnych (łącznie 48 miejsc noclegowych), dostosowanych również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie wyposażone są w łazienki z prysznicami, aneksy kuchenne, meble, salon do wypoczynku (z TV) oraz wyjścia na taras. Pokoje dwu-, trzy- i sześcioosobowe.

W pobliżu sztuczny zbiornik wodny z pomostem, wielofunkcyjne boisko o nawierzchni sportowej syntetycznej, siłownia plenerowa, wiata ogniskowa oraz Stanica Kajakowa z Punktem Informacji Turystycznej oraz wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego (kajaki, rowery wodne i tradycyjne, narty biegowe, kijki Nordic-Walking).

Nieopodal znajduje się również amfiteatr z zadaszeniem dla publiczności, w którym w letnim sezonie turystycznym odbywają się liczne przedsięwzięcia kulturalno-rozrywkowe, a także strefa odpoczynku i rekreacji na plaży nad rzeką Narewką (statek piracki, nowoczesny plac zabaw dla dzieci, słomiane parasole, hamaki, stoliki i ławki, przebieralnia, stoły do gier plenerowych w ping-ponga, chińczyka, szachy, warcaby.) 

Rezerwacje pod numerem tel: 85 685 80 62 lub mailowo: stanica-narewka@o2.pl

DOMKI REKREACYJNE (CENNIK)
50 zł - doba za osobę
800 zł - doba za cały domek
* 30 zł / doba dzieci do lat 6 oraz wycieczki szkolne

zmn_maciej.nowakowski_narewka-74.jpg

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 1097

Powrót na początek strony