MKS "Białe Żubry" Narewka na Turnieju Akademii Lwy Białystok

20 lutego 2022 r. drużyna orlików z narewkowskiego MKS-u uczestniczyła w turnieju organizowanym przez Akademię Lwy Białystok dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych. Zawody odbyły się na Hali Zwycięstwa w Białymstoku w formule 3+1 na boisku otoczonym bandami.

Gra toczyła się praktycznie bez przerw, na dużej intensywności. Przerwy były tylko po wznowieniu po strzelonej bramce lub przewinieniu. Nasz zespół zostawił po sobie dobre wrażenie.

"Żubry" wygrały 3 spotkania z rozegranych 5-ciu pojedynków. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a najlepsi zawodnicy w swoich drużynach statuetki. Z grona zawodników naszej drużyny wyróżniony został Janek Melesz. Organizatorzy turnieju ufundowali również trenerom vouchery na zakupy w sklepie piłkarskim „4 SPORTS”.

Bardzo dobrym pomysłem, towarzyszącym turniejowi, była pogadanka na temat szeroko rozumianego zdrowia. Nasi adepci piłkarscy zainteresowali się tematem i chętnie zabierali głos w dyskusji. Dziękujemy Akademii Lwy Białystok za ciekawy turniej i mile spędzony czas.

Zdjęcia i tekst: https://www.facebook.com/bialezubrynarewka

 

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 768

Powrót na początek strony