Nauczanie domowe - informacja dla rodziców

Od 18. 03. 2020r. do odwołania na stronie szkoły www.narewka.pl/pl/owiata/ w zakładce NAUCZANIE DOMOWE udostępniamy materiały do zrealizowania i zaliczenia dla uczniów. Każdy uczeń lub rodzic ma możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail.

 

Drodzy Rodzice!

Sekretariat szkoły pracuje w godzinach 8.00 - 15.00. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 85 685 80 87 lub e-mail: zs.narewka@interia.pl.

Od 18. 03. 2020r. do odwołania na stronie szkoły www.narewka.pl/pl/owiata/ w zakładce nauczanie domowe udostępniamy materiały do zrealizowania i zaliczenia dla uczniów. Każdy uczeń lub rodzic ma możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail.

Rodzicu, zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie ma lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie www.epodreczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwolą uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesłane przez wychowawców, nauczycieli i dyrekcję szkoły poprzez e-dziennnik oraz stronę www.

Zwracam się z apelem, aby państwa dzieci pozostawały w domu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Narewce

Lilla Tarasiewicz

 

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 95

Powrót na początek strony