Komunikaty

Ilustracja do artykułu maciej.nowakowski_narewka-83.jpg

Rezerwacji miejsc noclegowych można dokonywać: telefonicznie (85) 685 80 62; mailowo: rezerwacja@stanica.narewka.pl; on-line: stanica.narewka.pl/home/

Ilustracja do artykułu biblioteka szkolna.webp

Od 25 maja 2020 roku w każdy wtorek i czwartek od godziny 10°° do 12°°.

Ilustracja do artykułu maseczki i rekawiczki.jpg

Celem stosowania środków ochrony osobistej jest zapobieganie szerzeniu się pandemii. Maseczki i rękawiczki wyrzucone w nieodpowiednim miejscu stanowią zarówno zanieczyszczenie środowiska, jak i zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa!

Ilustracja do artykułu PODR Szepietowo.jpg

Z uwagi na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronowirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID-19, w trosce o zdrowie naszych wystawców, odwiedzających i pracowników, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wspólnie z Polska Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz pozostałymi związkami hodowców zwierząt podjął decyzje o odwołaniu XXVII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym.

Nadchodzące wydarzenia

Ilustracja do artykułu SwietoChrztuPlakatWywiesFlage1404.jpg

W Dzienniku Ustaw 9 kwietnia 2019 r. ogłoszona została ustawa Święto Chrztu Polski. To państwowe święto będzie obchodzone co roku 14 kwietnia. Historycy wskazują, że jest to data narodzin Państwa Polskiego.

Ilustracja do artykułu Plakat-Dzień-Kobiet.jpg

Koncert na Dzień Kobiet Najpiękniejsze włoskie przeboje 1.03.2020r. godz. 18:00 Wstęp wolny!

Ilustracja do artykułu kino luty 2020.jpg

Kino w Narewce, 4 lutego 2020 r. - GOK zaprasza na seanse: „DOKTOR DOLITTLE” – godz. 16.00 „MAYDAY” – godz. 17.45 „PSY 3” – godz. 19.45

Ilustracja do artykułu oee malowanie toreb.jpg

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Siemianówce zaprasza na Warsztaty zdobienia toreb ekologicznych, które odbędą się 31 stycznia (piątek) o godz. 10.00.

Działania gminy

Ilustracja do artykułu wifi fdgdfg.jpg

Na terenie Gminy Narewka HotSpoty sieci WiFi4EU funkcjonują od 6 stycznia 2020 r. Są wśród nich zarówno punkty zewnętrzne: Stanica Kajakowa w Narewce, Stary Dwór, Amfiteatr w Narewce, Galeria im. Tamary Sołoniewicz w Narewce, Świetlica w Lewkowie Starym, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Siemianówce, jak i wewnętrzne: Gminny Ośrodek Kultury w Narewce, Świetlica Środowiskowa w Narewce, Świetlica w Lewkowie Starym, Dzienny Dom Pomocy w Lewkowie, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Siemianówce, Świetlica w Siemianówce.

Ilustracja do artykułu IMG_20200525_143305.jpg

Zapraszamy do kolorowej Narewki, która o tej porze roku jest szczególnie piękna!

Ilustracja do artykułu IMG_20200513_111455.jpg

W Siemianówce realizowana jest inwestycja gminna, polegająca na przebudowie i rozbudowie drogi gminnej nr 107100B - od drogi wojewódzkiej nr 688 do przejazdu kolejowego.

Ilustracja do artykułu IMG_20200513_115040.jpg

W turystyczno-letniskowej wsi Nowa Łuka trwają właśnie prace budowlane, w ramach których powstaje zupełnie nowy obiekt, który ma pełnić funkcję świetlicy wiejskiej.

Turystyka

Ilustracja do artykułu maciej.nowakowski_narewka-75.jpg

Rezerwacji miejsc noclegowych można dokonywać: telefonicznie (85) 685 80 62; mailowo: rezerwacja@stanica.narewka.pl; on-line: stanica.narewka.pl/home/

Ilustracja do artykułu zuberki 2.jpg

Film przekonuje, że to właśnie tutaj spotkamy żubra :)

Ilustracja do artykułu logo PROT.jpg

Czas, w którym funkcjonujemy, jest trudny dla nas wszystkich, ale nie poddajemy się i wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną (POT) oraz Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych szukamy rozwiązań w zakresie działań promocyjnych, dla których osią główną będzie turystyka krajowa.

Ilustracja do artykułu Polska zobacz więcej mrzec 2020.jpg

Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią. Na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl, w zakładce „Znajdź ofertę” znajduje się lista partnerów projektu, wraz z wyszukiwarką oraz mapą z umiejscowionymi obiektami. Rezerwacja / kupno odbywa się bezpośrednio pomiędzy zainteresowanym turystą o partnerem akcji. Witryna www.polskazobaczwiecej.pl nie prezentuje treści poszczególnych ofert oraz nie obsługuje rezerwacji, a jedynie przekierowuje do witryn partnerów.

Oświata

Ilustracja do artykułu mysliciel.jpg

Przedłuża się zawieszenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19.

Ilustracja do artykułu haromogram rekrutacji.webp

W tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ilustracja do artykułu egzaminy reka.webp

Zostanie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br. Termin dodatkowy: 7-9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca.

Sport

Ilustracja do artykułu turniej tenisa stołowego.jpg

W Tarnopolu odbył się turniej tenisa stołowego o puchar Sołtysa Tarnopola. W dniu 25 stycznia 2020r., po raz pierwszy, MKS Białe Żubry Narewka współorganizował wraz z państwem Katarzyną i Jerzym (sołtys Tarnopola) Bielskimi takie spotkanie. Turniej przygotowano tak, aby mogło wziąć w nim udział do 16 zawodników. Zwycięzcą okazał się pan Eugeniusz Ostapczuk. Drugie miejsce przypadło panu Jerzemu Bielskiemu, natomiast trzecie pani Kamili Charkiewicz. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dołączamy się do podziękowań za wsparcie sponsorów.

Ilustracja do artykułu puchary mini.png

Szkoła Podstawowa w Narewce, w roku szkolnym 2018/19, uzyskała wynik najlepszy w powiecie, deklasując wszystkich konkurentów w kategorii szkół podstawowych. W dwóch rocznikach (2003 i młodsi oraz 2006 i młodsi), zarówno dziewczęta jak i chłopcy, zajęli pierwsze miejsca.

Ilustracja do artykułu festyn zdrowia mini.jpg

Na podstawie § 13 ust. 4 uchwały nr V/44/19 Rady Gminy Narewka z dnia 29 marca 2019 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu na terenie Gminy Narewka Wójt Gminy Narewka podaje do publicznej wiadomości ofertę realizacji zadania publicznego złożoną przez Młodzieżowy Klub Sportowy Białe Żubry Narewka.

Ilustracja do artykułu tn_cyklo 08.JPG

Trasa tegorocznego maratonu CykloPuszcza 2019, wytyczona została, miedzy innymi po drogach przebiegających przez gminę Narewka.

Powrót na początek strony