Komunikaty

Ilustracja do artykułu image002.jpg

2 i 4 listopada 2020 r.

Ilustracja do artykułu kom dyr gok.jpg

o zajęciach dla dzieci i dorosłych

Ilustracja do artykułu piseke.png

Gmina Narewka poszukuje domu dla młodego, wesołego psiaka.

Ilustracja do artykułu panstwowoa sluzba geologiczna.jpg

Zaktualizowana informacja o stanie zagrożenia hydrogeologicznego na obszarze kraju w związku z występowaniem niżówki hydrogeologicznej.

Nadchodzące wydarzenia

Ilustracja do artykułu niepodlegla mini.png

Biuro Programu „Niepodległa”, jak każdego roku, zaprasza do włączenia się w akcję „Niepodległa do hymnu”. Zdajemy sobie jednak sprawę, że tym razem, ze względu na trudne warunki ogólnoświatowej pandemii obchody Narodowego Święta Niepodległości będą musiały być inne niż zwykle i odbyć się z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.

Ilustracja do artykułu strazacka zbiorka zlomu miniatura.png

Na terenie Gminy Narewka: 19 października 2020 r. od godziny 9:00!

Ilustracja do artykułu debata.jpg

Zebranie mieszkańców, zwołane na dzień 9 października 2020 r. (piątek) na godz. 17,00 zostało odwołane.

Ilustracja do artykułu dEKALOG WARTOŚCI MINIATURA.png

Co naprawdę jest ważne w życiu? Agnieszka Pietruszka autorka międzynarodowego projektu pod wymienionym wyżej tytułem, zadała to pytanie ludziom w wielu zakątkach świata. Znanym i szanowanym Zanzibarczykom, wśród nich: szaman, lekarz medycyny, dziennikarka, muzyk, matka 10-ciorga dzieci. Po stronie polskiej, m.in. znanym postaciom polskiej sceny aktorskiej i muzycznej. Jesteście ciekawi co odpowiedzieli Zanzibarczycy i Polacy? Przyjdźcie na spotkanie z Agnieszką Pietruszką, 9 października 2020 r., godz. 16.00 do Galerii Narewka.

Turystyka

Ilustracja do artykułu P1120966.JPG

czyli nowe obiekty małej architektury zachęcają do odwiedzin.

Ilustracja do artykułu Stanica jesienią.jpg

Od 1 października: od poniedziałku do piątku w godz 8:00 - 16:00 ( ul. Hajnowska 33). Po informacje o atrakcjach turystycznych w Gminie Narewka oraz po ciekawostki o naszym regionie zapraszamy tu również w okresie jesiennym. Kontakt telefoniczny pod numerem: (85) 685 80 62.

Ilustracja do artykułu P1100014.JPG

Ośrodek Turystyczno-Rekreacyjny i Kulturalny na Starym Dworze, tzw. OTRiK, chętnie Was ugości! Oprócz leniuchowania w słońcu na tutejszej plaży czy opalania się na pomostach, macie okazję także na inne, bardziej angażujące ciało w ruch rozrywki!

Ilustracja do artykułu P1010780.JPG

Czy wiecie, że sierpień to miesiąc spadających gwiazd, a apogeum tego spektakularnego zjawiska możemy obserwować w nocy, z 12 na 13 sierpnia ?

Oświata

Ilustracja do artykułu zdalne nauczanie.webp

o kontynuacji nauczania zdalnego na e-dzienniku i platformie Zeto Meet i Zeto Cloud

Ilustracja do artykułu praca zdalna.webp

o przedłużeniu zajęć w trybie zdalnym

Ilustracja do artykułu covid 19.webp

o zawieszeniu zajęć stacjonarnych i przejściu na nauczanie zdalne w terminie: od 16-10-2020 r. do 23-10-2020 r. ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną i stwierdzone przypadki COVID-19 w szkole.

Ilustracja do artykułu ząbki.webp

wraz z harmonogramem pracy gabinetu

Sport

Ilustracja do artykułu 120403232_2032410850228751_6800879224347218496_o.jpg

czyli ostatni weekend września z ogromem sportowych emocji podczas regat na Starym Dworze nad Zalewem Siemianówka.

Ilustracja do artykułu rowerus.png

"Sport to zdrowie" - każdy Ci to powie :) Dobrze wiedzą o tym również mieszkańcy Gminy Narewka, a także odwiedzający nasze okolice miłośnicy rowerowych szlaków, którzy w niedzielę 6 września przemierzali wspólnie 10. kilometrową trasę wokół Skupowa i dotleniali swoje płuca w ramach rajdu wiodącego przez puszczę.

Ilustracja do artykułu maciej.nowakowski_narewka-73.jpg

Gmina Narewka to miejsce, w którym zdecydowanie dobrze poczują się miłośnicy sportów - i to nie tylko tych „mokrych”, których szeroki wybór zapewnia pobliski zbiornik wody – Zalew Siemianówka, ale i tych bardziej popularnych jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis ziemny czy piłka plażowa.

Ilustracja do artykułu maratony kresowe.jpg

Już 23 sierpnia (w niedzielę) jubileuszowa - 10. - edycja znanego maratonu kolarskiego "W krainie żubra" w naszej gminie! Nie przegap tej okazji i zarejestruj się już dziś!

Powrót na początek strony